Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen hosszúságú rövidnadrág...

Milyen hosszúságú rövidnadrág a legelőnyösebb egy férfin? (Comközépig érő? Térdig érő? Térd alá kicsit benyúló? )

Figyelt kérdés

2019. máj. 26. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az én barátom épphogy térd fölé érő farmer rövidnadrágokat szokott hordani (a nadrág vége mindig fel van hajtva (de ez gyárilag ilyen, nem ő hajtja fel)), szerintem nagyon előnyös, sok fiú szokott ilyet hordani Pesten (,de nem cső farmer stílusú a rövidnadrág, hanem lezsel farmer, kicsit térd fölött). Szerintem ez a legelőnyösebb, általában mindenkinek jól áll, leginkább a NewYourkerben szokott vásárolni ilyeneket.
2019. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

Elég necces a combközépig érő,mert ha leülsz benne,akkor olyan lesz,mint a miniszoknya,feljebb csúszik.

Térd felett érő,vagy a térded épp takaró a jó.

2019. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az alkatodtól függ. Például a térd alatt érő rövidíti a lábat, ha eleve alacsony vagy, akkor nem túl előnytelen.


Szerintem az arany út a térdig vagy 3-4 ujjnyival fölötte érő.

2019. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Én a caprit szeretem. Az annyira európai stílus a világ szemében 😀
2019. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Én vékonyabb átlagos alkat vagyok, és nekem a szűk, feszülős skinny fazonú, térd felett kb 5 centivel végződő, farmer rövidgatyák állnak a legjobban. :)
2019. máj. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha megakarsz sülni akkor kövesd a sok hiú hülyét, én meg maradok a shortnál.

Ebből is látszik a nőknek mennyivel logikusabb a gonolkodásuk ha öltözködésről van szó.


F43

2019. máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Általában a picit térd fölé naci jól áll a srácokon. Legalább is szerintem. :)
2019. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6, ha 30 fok van, édes mindegy, milyen rövid a nadrágod, ígyis-úgyis megsülsz, kedveském. De azért örülök, hogy ilyen okosnak hiszed magad.

Csak nehogy elkezd ócsárolni a nőket, akik sportcipőt hordanak. Tudom, hogy kitörni a bokát körömcipőben a macskakövön logikusabb, de azé' ne.

2019. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8!

Akkor viszont ha megsülsz mindkét fajta gatyában talán a kényelmesebb shortot kell választani, igaz? :)


Bár ennél a kérdésnél a 9-es versenyző ugyanezt írta mint én hogy nem sülsz meg a rövid gatyába , de téged nem láttalak belekötni úgy mint most belém!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2019. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9, az meg sem fordult a fejedben, hogy nem itt élem az életem, és egyáltalán nem olvasok el minden kérdést? Na, mostmár ilyet is hallottál.
2019. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!