Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a Martens...

Mit gondoltok erről a Martens bakancsról?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, és egyszerű "letisztult minimalista" ruhákat hordok. Szerintetek (közép)iskolába ez milyen lenne? Mit gondolnátok ha meglátnátok valakin ilyet?


[link]


felvéve: (nem ruha a lényeg itt)

[link]


[link]


[link]


[link]


Írjatok nemet és kort, köszi!


2019. máj. 27. 23:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszenek a martens bakancsok. Nekem is van, kényelmes és már kb. 4 éves, semmi baja.

Egyébként meg ne számítson más véleménye, a lényeg, ha neked tetszik. :)

2019. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
27%

# 8

A kínai sportcipőmet kilencedik éve nyűvöm, és még mindig használható. A kínai/használtan kapott nadrágaim régebb óta bírják, mint az a farmer, amit hirtelen felindulásból 70 euróért vettem egy nívós boltban (ez kidörzsölődött, kilyukadt néhány hónap után). Ennyit a "minőségi" márkákról... (7-es voltam) Persze azok biztos le fognak pontozni, akiknek nagyobb gondjuk nincs, mint hogy milyen stílus szerint öltözzenek 17 évesen, a szüleik pénzéből.


Kérdező, persze nyugodtan hordd, ami neked tetszik, csak légyszi ne aggasd rá, hogy letisztult, meg minimalista. Ez hasonló hatást kelt, mint egy trustafarian.

2019. jún. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#12 Nem is mondtam hogy azért minimalista, mert olcsó... Azért mert nem hordok mintás, színes, harsány ruhákat. Jobban tetszik ha fekete, fehér, szürke, bézs színek dominálnak (tehát letisztult, és minimalista) és max egy "színes szín" van rajtam. Ez most a bordó Martens lett volna.

Én nem kötözködtem veled a kínais cuccaid miatt, légyszi hagyd abba te is. :D

2019. jún. 2. 01:59
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, teljesen rendben van. Hozzám nem passzol, nem hordanám (bár erősen gondolkodok rajta), de vannak lány ismerőseim, leginkább metálosak, akik ilyeneket hordanak és nagyon jól áll nekik. Ha van hozzá stílusod, akkor hordd nyugodtan
2019. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!