Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyobb méretre hol tudnék...

Nagyobb méretre hol tudnék fürdőruhát venni Budapesten?

Figyelt kérdés

46-48as méretről lenne szó. Leginkább a feslő résszel vagyok mindig bajban, E kosaras mellekre kellene nem nagyis (25 éves vagyok) bikini normális áron.

Tudnátok üzleteket ajánlani? Esetleg C&A es H&M plus részlegére érdemes ellátogatnom?


2019. máj. 28. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Triumph lenne a legjobb, drága ugyan, de sokáig is fogod tudni használni. H&M-ben sztem nincs ekkora méret, a C&A-ban már inkább, de nekem mindig is a 40+ stílust képviselte az ő választékuk.
2019. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Követem a kérdést, nagyon hasonló gonddal küzdök én is! Csak nekem széles a hátam, nem a kosàr nagy.

Neten nézegettem a h&m plus size választékàt, de fogalmam sincs, hogy melyik üzletbe kéne ellátogatni, vagy lehet e egyáltalán boltban kapni, avagy csak rendelni. Utóbbit én rühellem, nem lehet felpróbálni, ha vissza kell küldeni, csak macera....

Ma voltam az arénás h&m-ben, a sima (nem plus size) fürdőruhák 46-ig vannak nagyrészt, találtam jó párat, ami jó volt, csak szintén vagy a felsőrésszel volt gond, vagy nem az én ízlésem/szabásom volt, ha épp jó is volt.


Idén a tescoban is láttam jókat, meglepő mód 50ig méretezve, melltartóból még F-eset is láttam pár szabásból, csak azt meg baromi gyorsan kifosztják, és sose tudják megmondani, mikor jön àru, állítólag minden nap jön, és nem tudják mikor mi, szóval kb naponta kéne oda járni. :D


C&A-ban idén nem làttam normális méreteket, volt olyan ami tetszett, de 44 volt a legnagyobb, két üzletben is néztem.


Szóval követem a kérdést. :)

2019. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tököli vagyok és az itteni KIK áruházban 48-50-ig megy a méretezés (pár hónapja legalábbis addig ment, azóta nem jártam ott). Nem valami szuper minőségűek a cuccaik, de olcsóak és sok van, ami kifejezetten jól néz ki. Szerintem a pesti üzleteikben is van választék.
2019. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!