Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » LONGINES. Mond ez manapság...

LONGINES. Mond ez manapság valamit az embereknek?

Figyelt kérdés

Ez az óramárka jónak számít?

Egyáltalán ismerik ezt manapság, főleg a lányok?



2019. máj. 29. 18:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
13%

A lányok és általában az emberek nagy része lesz...ja, hogy milyen órád van, hiszen a kinain bármelyik prémium kategóriás órát megveheted replikában. DE ha menőzni akarsz,akor Apple watch ot kell venni, bár akkor sem az órával fogsz hódítani

Amúgy meg, nevetséges amit csinálsz,vagy erről gondlsz,mert gazdagnak lenni és gazdagnak látszani nem egy és ugyanaz. Nekem Pl. egy 1,7 millás arany LONGINES em van, mégis egy Decatlonban vett 2000 forintos fekete,műanyag órát viselek a hétköznapokban.

2019. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
Kb olyan mint egy audi,nem egy bentley,de megnézik,a nők 90%-a nem ismeri az órákat,ha fel akarsz vágni óranévvel akkor a Rolex,Tag Heuer a te órád,de elnézve a mai kultuszt is ami övezi egy Doxa is többet mond akárkinek mint egy Longines,hiába a középkategória mezőnyében versenyez.Ez van,itthon elsősorban a Tommy Hilfiger,meg az Armani menő...
2019. jún. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

Utolsóval abszolút egyetértek. Többen ismerik, és többre tartják a Daniel Wellingtont, meg a Michael Kors óráit meg a többi ilyen divatorát, mint egy rendes svájcit... Mert ezt látják, ez van reklámozva, és erről hiszik hofgy luxus. Nekem is van Hilfigerem, de nem nagyképűzök vele. És nagyon szeretnék már egy svájcit is a meglévők mellé.


Kérdezőnek: Viszont ha csak felvágni kell, meg csajozni, akkor nem érdemelsz meg egy ilyen mesterművet, mint bármelyik svájci óra. Órát magadnak vegyél, és mert szereted az órákat, ne azért, hogy másnak mutogasd, közbemeg fogalmad nincs hogy mi van a kezeden. Ilyen felfogással valami gazdag szülős, 20-24 évesnek tudlak elképzelni... Csak az számít hogy ismerjék, meg látszódjon hogy sokba került... Gratulálok :D

2019. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%
Én bírnám de felejtős hogy órával fogsz csajozni még a palik többségének sincs fogalma róla milyen egy jó óra .Vegyél okosórát oszt trendi leszel ... XD
2019. aug. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Az egyik legpatinásabb svájci óramárka. Szerintem nagyon szépek az óráik.
2023. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!