Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Világos bőrhöz milyen színű...

Világos bőrhöz milyen színű rövidnadrág és szoknya illene?

Figyelt kérdés
Nem zavar, hogy fehér vagyok, de nem szeretnék hülyén sem kinézni fehér lábbal olyan színű nadrágban ami nem áll jól. A fekete és fehér nyilván nem játszik nálam, de nem tudom hogy a rózsaszínes, barna vagy kekizöld nadrág milyen választás lenne egy fehér lábhoz.

2019. máj. 30. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Fehér bőrű vagyok, igaz, nem hullafehér, de nekem a fehér a kedvenc színem. Nehezen barnulok, de egy halvány barna színem mindig szokott lenni. A ruhatáram 90%-a fehér színűből áll. Van még egy kék farmer szoknyám és nadrágom, piros szoknyám, egy szivárványszínű egyberészes ruhám..stb. De inkább fehér, és egyáltalán nem nézek ki benne h..lyén.
2019. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem fehér, világoskék, világosbarna, és fekete farmer rövidnadrágom, meg egy barack színű szoknyám van fehérbőrűként. Tegnap például a barna rövidnadrágban voltam.
2019. máj. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!