Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek baj ha épp be van...

Szerintetek baj ha épp be van fonva parkettafonással a hajam és állásinterjúra kell mennem holnap? Nem csökkenti ez az esélyeimet, hogy nem az "eredeti" hajammal ülök oda be? Nem kapok ezért negatív véleményt? Normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem fogja őket befolyásolni, a parketta fonás ízléses és teljesen rendben van! Milyen állásinterjúra mész?


21/L

2010. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy Tescoba,pályakezdőként...ezért is kérdeztem,mert semmilyen tapasztalatom nincs ilyen téren
2010. júl. 7. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Na, akkor szerintem nyugodtan menjél így! :)
2010. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. júl. 7. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jo ötlet, hogy így mész.

Azt sugározza, hogy magabiztos, intelligens és komoly vagy. Szeritem ez mind pozitiív.


+ régen a magyarok azért fontáka hajukat(a férfiak is), mert úgy tartották szerencsét hoz :)Legyen neked is az!

2010. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást,remélem sikerül,bár kétlem hogy olyan nagy lenne az elvárás :)

Jó látni hogy vannak ezen az oldalon még intelligens emberek :D

2010. júl. 7. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!