Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz, ha lányként...

Mennyire gáz, ha lányként hordok néha férfi pólót/pulcsikat?

Figyelt kérdés
Elsődleges oka, hogy elég magas vagyok, tehát míg a női felsők általában rövidek, a férfi pólók pont jók rám. Ráadásul a női rész fele crop top-ból áll, ami rajtam úgy néz ki mintha kinőttem volna,vagy ott vannak az oversized pólók, amik szintén hülyén állnak, mert vékony vagyok. A normál szabásúak meg rövidek. A férfi pólók meg sokkal kényelmesebbek, a hosszuk tökéletes és a mintáik is jobban tetszenek, szóval van pár pólóm és pulcsim ami a férfi részlegről van. Eddig nem vettem észre, hogy annyira néznének miatta az emberek, meg inkább uniszex hatásúak ezek a ruhák. Nadrágokat pl. csak női részről vettem eddig.

2019. jún. 1. 11:09
 1/9 anonim válasza:
27%
Ugyanannyira gáz, mint férfiként női ruhát hordani. Ez alapján döntsd el te. :)
2019. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondolom nem olvastad végig a szöveget :) Azért nem ugyanaz a kettő, hogy egy férfi azért vesz női ruhát mert van egy ilyen fétise, vagy egy nő nem talál magának méretet a női részen, mert úgy áll mind, mintha kinőtte volna 5 éve...
2019. jún. 1. 11:35
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
majd a 42 (most már 43)F felhasználó a 92. nickje alatt jól megmondja a tutit :DDD
2019. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Miért lenne gáz?? Ha ez a neked meg felelő! Meg ebben érzed jól magad! 38F.
2019. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem gáz
2019. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Semmi sem gáz, amivel nem ártasz az embereknek.
2019. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem egyáltalán nem gaz.


Főleg, hogy a pulcsik, pólók, cipők jó része manapság elég uniszex.

2019. jún. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Ne aggódj, nem gáz. Sőt, még vonzó is tud lenni.
2019. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14%
Ott éled ki a beteges vágyaidat ahol akarod,ha ez a férfi ruha hordásban kimerül.
2019. jún. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!