Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol lehet venni a...

Budapesten hol lehet venni a legszűkebb feszülős super-skinny farmerokat fiúknak?

Figyelt kérdés
Melyik boltokban van a legnagyobb választék?

2019. jún. 1. 19:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Zara
2019. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
A newyorker sem rossz ott is megnézheted.
2019. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
38%
Én a leggingset ajánlom, az tényleg passzos mindenhol és vékony, ilyenkor ideálisabb.
2019. jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszi, de leggingsem van több is.

Most kimondottan olyan super-skinnyt keresek, ami olyan szűk, mint egy leggings. Csak mivel rendes farmer, így vannak zsebei. 🙂


Szóval várok még ötleteket, boltokat!

2019. jún. 2. 09:52
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nagyjából mindenhol. Én farmerügyben mindig a Zarával voltam megelégedve, bár én lány vagyok, de gondolom ugyanaz a minőség.
2019. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Sok helyen az a baj ezekkel a farmerokkal, hogy feszül szinte mindenhol, kivéve a bokámon. Én olyat szeretnék, ami a bokámra is teljesen ráfeszül. Tényleg olyan szűk kéne, mint egy leggings.


Amúgy a lány farmerokban a legtöbb ilyen, azok teljesen szűkek bokánál is, fiúba is csinálhatnának több ilyet.

Meg lányban szokott olyan is lenni, aminek a szára cipzáros, amit könnyű felvenni, utána pedig szorosra lehet húzni a szárát. Nekem ilyen is jó lenne. :)

2019. jún. 2. 15:22
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól néz ki az is, aminek nem teljesen feszül az alja, sőt, a rövidebb, egyenesen szabott, (de nem laza) is, mondjuk felhajtva...bár itt nem az én ízlésemröl van szó...:) Visszatérve: megeszem a kalapomat, ha a Zarában nem lesz, ott elég nagy a választék, és nem annyira basic minden ruha. Esetleg nézd át webshopokat, pl. Asos, náluk több minden van, mint akik boltokat üzemeltetnek. Az Asos eu-s asszem, szóval a szállítási költség sem vészes, és elég alacsony a határ, ami fölött ingyenes.
2019. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Van ilyen farmerom, aminek a boka része picit lazább, jól is néz ki, de szeretnék direkt egy ilyen extrém-super-skinny leggings szerűt is, ami fullra rámcuppan tetőtől talpig. :)


Amúgy a Zarát meg fogom nézni, hátha lesz ilyen. :) Bár a webáruházuk nem túl biztató, ott minden srácon bő és lóg is a farmer.

[link]


Az Asos rendelés azért nem játszik, mert nem tudom előre felpróbálni, és így vagy jó lesz, vagy nem. Pedig itt volna olyan ami tetszik.


Ilyen fazonúakat keresek amúgy, itt vannak nagyon jó szűkek, amilyet keresek. :) Szerinted melyik a legjobb ezek közül?

[link]

2019. jún. 2. 16:01
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
női részlegen
2019. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Bershkában vannak ilyen szuper extra wow skinny farmerek. Én személy szerint ki nem állhatom ezeket, de úgy látom te szereted, szoval ajánlom h nézd neg a bershkát!
2019. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!