Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen a barátnőm viselke...

Miért ilyen a barátnőm viselkedése, kicsit aggódom (? )

Figyelt kérdés

A barátnőmnek valamilyen furcsa korszaka van?

Az öltözködése és a viselkedése kicsit furcsa és kínos 😣

Megpróbálom minél konkrétabban leírni, hogy miről is van szó.

Ha esetleg tudnátok segíteni, hogy hogyan tudhatnék megbékélni ezzel, vagy esetleg hogyan ne érezzem mindezt kínosnak?😐


A goth és valamilyen más divat keveredése..

Ha esetleg láttátok a dark shadows filmet, abból a Victoria nevű lányra hasonlít és a viselkedése, pedig az Addams Familyből a kiscsajra, ami tök para...😶


És ami a legfurcsább, hogy szerintem boszorkány, vagy mi... a szobáját is átalakította a saját is stílusa szerint...

A koponyán és a furcsa köveken túl minden megtalálható...

És egy giga na könyv, nem engedi, hogy bele olvassak 🤭

Beszélget fura fiúkkal is, esténként eljár egy úgyszintén fura fiúval, aki hát nagyon jól néz ki, de akkor is, ki tudja, hogy mit csinálnak👉👌🙀



Ez szerintetek egy átmeneti korszak? Nektek is volt már hasonló?

Kicsit aggódom, hisz csak 20 éves...

A legjobb barátnőm és aggódom érte 😰



2019. jún. 2. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Elkapta valami boszorkányos dilimánia, lehet, hogy a pasi miatt. Te nem tehetsz semmit, mert a barátnőd elég felnőtt már, hogy magáért feleljen. Meg amíg nem csinál veszélyes dolgokat, pl. nem lép be vmi szektába, nem okoz magának sérüléseket “rituálék” címén stb, addig nincs nagy baj. Szerintem csak átmeneti időszak.
2019. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Remélem is, és azt is, hogy nem lesz semmi baja 😶, aggódom és félek, hogy hülyeséget fog csinálni. De amúgy szerintem is a pasi miatt, láttam, hogy nagyon oda vannak egymásért.

2019. jún. 2. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
99%
Neki ez tetszik az miért fura? Csak egyforma az elfogadható, és a szolid, tömeg divat?
2019. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Neem dehogy, csak ez a hirtelen váltás, meg ez a sok új barát?! Kicsit félek, hogy valami gond lesz...

Felőlem lóghat velük, nem vagy az anyja... !

Csak aggódom, mert eleve a srác is furcsa és a baráti is.

2019. jún. 2. 14:39
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

20 éves, viszonylag normális külsejű városi lányok többsége: egy héten háromszor bulizás, seggrészegség, alkalmi dugások, szopások. Kocsival menni az edzőterem futópadjára, hogy azért mutassuk az instán, hogy mi figyelünk erre is.

Nárcisztikus személyiség torzulás a közösségi média hatására. Kényszeres trendkövetés, szezononkénti ruhatár megújítással. Teljes érdektelenség mindenféle hobbinak nevezhető tevékenység felé.


Nos, akkor mi a baj a barátnőddel?

2019. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 qborka ***** válasza:
51%

20évesen már felnőtt, tisztában kéne lennie azzal, ha valami ártalmas dolgot művel.



A helyedben elmondanám neki, hogy mennyire aggódsz, hátha beavat jobban a dolgaiba.

2019. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges aggódnod.

A gothok, metalosok nagy része jámbór ártalmatlan népség.


Ja az szemet szúrt, most idèzni foglak

"goth és valamilyen más divat keveredése"

Egy több mint 40 éves szubkultúrát nem kénne divattá degradálni mert az egész baromira nem csak az öltözködésről szól


Miért lenne kínos a viselkedése?

Mert nem azt csinálja mint az átlag trendkövető csajok?


Szerintem hogy megnyugodj egy kicsit olvas utána a goth szubkultúrának talán így elkerülhetőek a félreértések.


És nem biztos hogy csak egy átmeneti korszak.

20 éves. Szerintem tudja mit csinál.

És nem értem miért kell megrökönyödni pár kő, kristály és műkoponya láttán

Neki ez tetszik...enyi.

Az esténként eljárásra meg annyit reagálnék hogy valószínűleg koncertre vagy buliba mennek nem pedig fekete misére.

Vagy csak szimplán sétálgatnak.

Én is imádok sötétben kószálni

2019. jún. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a blogon egy kicsit művelődhetsz a témában


[link]

2019. jún. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!