Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy van ez a nadrág méretezés...

Hogy van ez a nadrág méretezés a H&M-nél?

Figyelt kérdés
Az én méretem 36-os(S), de nem így irja, hanem 26/32, 27/28 , 27/30 stb.. Melyik felel meg a 36-os méretnek , vagy ezt a méretezést hogy kell nézni?

2019. jún. 2. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fuuh itt valahogy úgy van hogy a perjel utáni az a szárhossz

Nekem általában 38-as kell, H&M-es méretezés szerint én 28-ast vagy 29-est szoktam venni

A szárhosszat nem annyira szoktam figyelembe venni

2019. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos nekem nincs jó tapasztalom a H&M-es nadrágokkal. Kb minden nadrágom 27 nagyon maximum 28-as és a H&Mben mindig elbizonytalanodok hogy híztam vagy mi a fene történt mert azok a méretek amiket más márkától hordok és tökéletesen passzolnak a H&Mnél a combomig mennek csak fel :D Próbáld fel őket mindenképpen(sajnos nekem az online rendelés nem játszik)
2019. jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is akartam a múltkor nadrágot venni, de pont emiatt hagytam a fenébe xd

Miért nem lehet egy normális méretezést vagy S-M-L stb. rá írni?

2019. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Számomra is rejtély, H&M-ben kb 10 számmal kisebb nadrág kell, mint bárhol máshol... A perjeles megoldást nem is értem.

Kíváncsi vagyok a válaszokra. :D

2019. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A H&M EU méretezést használ, míg a Bershka USA méretezést. (Vagy fordítva, ötletem sincs őszintén melyik-melyik.)


A 34-es Bersha KB. a 27-28-as (Valahogy a kettő között.) H&M-nek felel meg, és így tovább. Egyébként pedig, mérettáblázat a barátod minden esetben. Mindkettő bolt weblapján tudsz egyeztetni. :)

2019. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!