Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nyári szettek illenek...

Milyen nyári szettek illenek egy fiatal nőhöz?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, irodában dolgozom, nincs dress-code, de előfordul, hogy ügyféllel kell találkoznom (hetente-két hetente, változó).

Alapvetően a stílusom elegánsabb, blézereket, egyszínű blúzokat vagy pólókat hordok. Fehéret, feketét, bordót, pirosat, sötétkéket, zöldet, néha világoskéket. Néha egy-két bohókásabb dolgot, valami kis állatmintát, bő farmert, vintage cuccokat. Ezzel ellensúlyozom, hogy ne legyen túl ünnepélyes se.


A nyári ruhákkal mindig gondban voltam, a rövidnadrágokat nem annyira szeretem de hordom azért, mintás ceruzaszoknyákat is hordok, de ahhoz inkább magassarkú szandál passzol, ami nem mindig kényelmes.

Nyári ruhából nem találok olyat, ami nem ünnepélyes, de nem is kelt strandruha hatást. Ráadásul a sötét hajamhoz és világos bőrömhöz nem állnak jól ezek a nyári halvány színek.


Kérlek linkeljetek vagy írjatok olyan szetteket, amik nőiesek, de mégse ünnepélyesek vagy kihívóak, ruha, szoknya, rövidnadrág, bármi jöhet.



2019. jún. 2. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit szólsz mondjuk ehhez?


[link]

2019. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem rossz, de ezzel megint az a probléma, hogy egy szőke teljesen más típusú nő, nekem ezek a halvány színek nem állnak jól, de az ing meg a szoknya textúrája tetszik, hogy ilyen nyárias farmer és len anyagokkal variál amik jól szellőznek és lazák
2019. jún. 2. 23:31
 3/5 anonim ***** válasza:

A színeket és fazonokat változtathatod vagy kombinálhatod hasonló darabokkal.

Nem kell feltétlenül a képen láthatónak lennie.


Majd linkelek párat én is.

Modernebb darabokat.

2019. jún. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


szoknya alá, ha véletlen se akarsz alsóneműt villantani:


[link]


[link]


[link]


[link]


(ebbe a fenti szoknyába varrtam húzózárat derekába, mert nem úgy nyúlik mint gondoltam)


[link]


[link]


és ha jól kombinálod nagyon egyszerű de csinos variációkat lehet kihozni belőlük , de van még jó pár linkelni valóm, amiket már megrendeltem és imádom használni őket :)


pl a körszoknya + combzoknis harisnya + felső és ezt a cipőt hordtam:

[link]


Jó nézelődést :)

2019. jún. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ilyen mini szoknyát semmi esetre sem vennék fel :D mert mindegy mi villan ki alóla, a combomból már minden látszik, és csak vonzza a tekintetet hogy na mikor villan már valami

De köszönöm szépen, nem rosszak, de nekem egyik sem elképzelhető, hogy felvegyem. Amik voltak miniszoknyáim azokat eladtam, borzasztóan kényelmetlen, hogy nem tudok a metrón leülni mert a szembeülőnek épp bugyit villantok.

[link]

[link]

ilyesmi szetteket tudok elképzelni.

de várok még inspirációkat, hogy nektek mik tetszenek

2019. jún. 8. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!