Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ecipö.hu mennyire megbízható?...

Ecipö.hu mennyire megbízható? Tudom, hogy sok ilyen volt, de. (többi lent)

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam felháborodott véleményeket, hogy hamisítványt kaptak, vacak volt, és szinte azonnal szétment, hibás volt, vagy ha vissza kellett küldeni, akkor nem ment a dolog, és hónapokat ültek a pénzen. Más meg azt írja, hogy teljesen legit, és jó minőségű, eredeti terméket küld, na meg gyorsan visszautalják a pénzt, és nincs gond a procedúrával.


Hogy lehet, hogy ennyire szélsősegesek a vélemények? Mintha a cipőik fele eredeti lenne, a másik fele meg hamisítvány...és véletlenszerűen kerülnének az vásárlókhoz, vagy mintha az emberek két párhuzamos univerzumból beszélnének...


Már eléggé befutott itt a cég, gondoltam, mostmár esetleg több a tabasztalat/biztosabb információk is keringenek...

Nektek mi a véleményetek/tapasztalatotok most, 2019-ben?


Köszi a válaszokat előre is!



2019. jún. 3. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

egy lengye cég ami nagyon sok országban jelen van helyi domain névvel, de külföldi raktárból küldi az árút.


Én nem bízom bennük, az ügyfélszolgálatuk borzalmas és a panaszkezelésük egy nulla.


Ha teheted inkább személyesen vásárolj cipőt, nagyon sok fazon méshol is megtalálható. Az árkülönbségből pedig könnyen lehet tanulópénz, hogy ha egy selejtes vagy 2. osztályú termékkel találod szembe magad.

2019. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Eddig háromszor rendeltem az oldalról,drágább cipőket.

Eddig semmi problémát nem tapasztaltam,az,hogy hamis árut küldenének szerintem szinte teljesen lehetetlen.Az ügyfélszolgálatról azonban nem tudok nyilatkozni.

2019. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, lehet már nem aktuális számodra, de leírom az én esetemet : rendeltem Adidas cipőt, az oldalon megadott mérettáblázat szerint. Sajnos nagy lett, mintha még két számmal lett volna nagyobb. KB két hét alatt sikerült beszélnem egy személlyel, aki kutatott a raktárban, kisebb méretet. Kedves volt, segített értelmezni a mérettáblázatot. Oh szuper, kértem akkor a megfelelő méretet. Az első cipőt saját költségen visszaküldtem, de mivel az első cipőm akciós volt, a másik már nem, így első körben ők vissza utalták az árát (nagy nehezen) majd nekem kellett utalnom az új cipőm árát, plusz postaköltséget. Na, gondolhatod.. A második cipő sem lett jó... Újabb telefonálás vissza küldés, utalás, újabb postakol... Faxom kivolt... Így már nem is érte meg az akciós cipő, többszörös postaköltseg, utalási díjak... Soha többé nem rendelek neten, akár mennyire kecsegtető az akciós ár!!!!
2019. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A napokban rendeltem egy Columbia szandált. Tökéletes minőség, gyors kiszállítás a GLS futárszolgálattal ( 2-3 nap )Felvevőpontokon is átvehető az áru. Bármikor telefonáltam, rövid időn belül felvették, korrekt választ adtak. Máskor is vásárolni fogok náluk.
2019. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!