Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék ilyesmi cipőket,...

Hol tudnék ilyesmi cipőket, szandikat venni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek az ilyesmi lábbelik, de sajnos eddig sehol nem láttam hasonlókat. Most végre találtam egy oldalt, de amerikai, majdnem többe kerülne a kiszállítás, mint a két cipő együtt, amiket kinéztem.

Ezekről lenne szó:

[link]

[link]


Vagy pl. ezt is ott találtam, szerintem szintén nagyon szép:

[link]


Meg hát amúgy is jobb a cipőket felpróbálni. De ha magyar weboldalt tudnátok mondani, azt is megköszönném. Azért se a kiszállítasi ár nem mindegy, se az, hogy még vámot is kell rá fizetni vagy nem. Visszaküldeni is könyebb.

Szóval valaki hasonlókat látott Magyarországon?



2019. jún. 4. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ecipőn hatalmas a választék. De valóban jobb felpróbálni, mert egy cipő könnyen lehet kényelmetlen.
2019. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Többen kérdeztétek privátban, hogyha találok hasonlót, elküldöm-e. Bekinkelem majd ide, ha valami ilyesmikre bukkanok, aztán úgy mindenki látja, lehet annak is jó jön, aki esetleg később talál a kérdésre:)

Sajnos én továbbra sem láttam hasonlókat, ha valaki igen, ne tartsa magában;)

2019. jún. 8. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Asos-t nézd meg, az eu-s. De azt is nehezen hiszem el, hogy az ecipo.hu-n nem találtál...
2019. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Néztem ecipon, nem találtam még, de az is igaz, hogy nem értem még a végére. Szerintem a negyedéig jutottam, aztán dolgon volt, majd megint lapozgattam, de lassan haladok vele, valóban rengeteg cipő van ott. (Ezt nem panaszként írom, tök jó, csak ugye időigényes.) De folytatom majd ott is a keresést.


Köszi a másik oldalakat, ott is meglesem:)

Jöhetnek még ötletek!:)

2019. jún. 8. 22:28
 5/5 A kérdező kommentje:

*oldalt

(Nincs többes szám)

2019. jún. 8. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!