Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek bejönnek a...

Lányok! Nektek bejönnek a fiúkon a Levis márkájú cuccok? Vagy ti miket tartotok mostanában menőnek? 22/F

Figyelt kérdés

2019. jún. 4. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, hogy milyen márkás vagy éppen nem márkás ruhákat hord. Az viszont már igen, ha úgy öltözik fel, mint egy hirdető tábla.
2019. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Hát téged nem tartanálak annak, az tuti. Konkrétan lesz@rom hogy Levi's (igen, tudod amúgy így írják) vagy kínai amíg nem szakadt super skinny gatya van rajta márkafeliratos rózsaszín pulcsival.

Tudod mi a menő? A veled egyidős barátom egyetemre jár, és nem költi a szülei pénzét "menő" márkás ruhákra hogy felvágjon vele.

2019. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Menőnek azt tartom aki egyedi.
2019. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Márkát én nem tartok menőnek, maximum stílust. Jó stílusa az embernek olcsó és drága cuccok viselésével is lehet egyaránt.
2019. jún. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Mindegy, hogy márkás-e vagy sem.

Legyen izlése.

Számomra az egyszerű, modern, elegáns stílus jön be, minta és felirat nélküli ruházatok.


Jómagam egy elegánsabb, kifinomult nő vagyok s az elvárásom a férfi felé nem ütközik önmagam stílusával.

Párommal mikor összejöttem, feljött a stílus is témában. Ellinkeltem neki azokat a férfi ruhákat amiket kosárba tettem "ideális pasi stílusa" címszó alatt.

A 90%-a tetszett neki és meg is rendelte, mert imádta őket.

Akkoriban még csak utazó társak voltunk. Mindig valamelyik leszervezett túrában/utazásban összefutottunk, szóval nem miattam vette meg azokat is.


Alapból megjegyeztem kezdetekkor, hogy van stílusa.

Jelenleg pedig olyan helyen dolgozik, ahol alap az öltöny, ing, nyakkendő. 😊



Nahmeg a stílushoz testalkat is kell 😉


Ropi selyembu%&kon el nem tudnám nézni ezeket a ruhadarabokat.


Az edzés és testünk karbantartása fontos magunk miatt is, de látványban szintén.


Lehet valakin 8miliárdos ruha is, ha undorítóan áll neki s lehet a ruha is az. 😂



Mai napig dícsérnek külsőm miatt, amikor pedig megismernek a belsőmet is elismerik a tehetségemmel együtt.


S ez jól esik, hogy van értelme nem csak magam miatt odafigyelnem dolgaimra. 😉


26N - művész, vállalkozó

2019. jún. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt tartom menőnek, aki olyan ruhát hord, amiben jól érzi magát es telibe kúlja mások véleményét.

(jó most azért ne menjünk el a a rózsaszín tütüs szélsőségekig :D)


Arra gondolok hordhat felőlem 500 ft kínais pólót is meg 50 000-es Hugo-t is a lényeg, hogy komfortos-e az illető számára.

2019. jún. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha valaki azt írja, hogy gáz, akkor nem fogod hordani? Legyél már önmagad, hidd el, vonzóbb, mint a ruhád. Vagy vedd fel csak azért mert divat és feszengj, mert nem tudsz vele azonosulni.
2019. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 El ne ájuljál magadtól. Hányinger. 😂
2019. jún. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Szeretném leszögezni itt is, mint ahogy azt privát üzenetekben is írtam, hogy nem azért kérdeztem, mert én folyton Levi's-t hordanék és ezáltal menőnek tartanám magam. Összesen 1 ilyen cuccom van amit egyszer akkor vettem mikor megtetszett, de nem is hordom sűrűn. A kérdést tényleg csak kíváncsiságból írtam ki, hogy alapvetően hogy gondolkodtok ti erröl a témáról. Meg kell hogy mondjam örülök, hogy ilyen válaszok születtek. Továbbá azt is szeretném tisztázni, hogy nem csak emiatt, de más miatt sem mondom „menő"-nek magam. Szerintem egyébként az a tulajdonság már eleve kizárja valaki esetleges menőségét, hogy azt hangoztatja magáról, hogy ő az, vagy el van telve magától. Tény és való, a kérdésem megfogalmazása nem volt a legszerencsésebb, úgy tűnhetett mintha egy öntelt srác akarná fényezni magát a cuccaival, de nem ez volt a célom és az én értékrendembe sem illik bele, hogy ilyen dolog miatt tartsak valakit többre.
2019. jún. 5. 16:53
 10/10 anonim válasza:
Fúbammeg 5-ös,akkora arcod van hogy kitakarod a napot
2019. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!