Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az gáz, ha egy teltebb lány...

Az gáz, ha egy teltebb lány rövid pólót vesz fel?

Figyelt kérdés
160 cm és 55kg vagyok, van egy ruha ami nagyon tetszik. Mivel már nagyon meleg idő van felszeretném venni egy rövidnadrághoz. A hasam nem látszik, csak a ruha rövid.

2019. jún. 4. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
160/55 azért még nem teltebb. de ha olyan az alkatod, akkor gáz.
2019. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kb ilyen cm-kg méretem van, de nagyon nem vagyok a telt kategória.


Kortársak, nem látjátok reálisan a testeteket.

2019. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Egónövelés és önvisszaigazolás szimplán csak a kérdés. A kérdező se gondolta komolyan, hogy ő telt lenne, csak mivel a béka s..gge alatt van az önbizalma, vagy szimplán csak növelni akarja az egóját, ezért írt ki ekkora b..romságot.


Kislány, megtiltom neked, hogy rövid ujjút vegyél fel, és minimum 2 számmal nagyobb ruhát hordjál, hogy tényleg eltakarja a "súlyfeleslegedet".

2019. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Erdekes 157 centi 53 kiloval LAPOS a hasam es res van a combom kozott, xs-es a ruha meretem. Akkor te hogy vagy telt?
2019. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát a combjaim nagyon nagyok, és a szüleim is ezzel piszkálnak
2019. jún. 4. 21:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha magadra gondoltál, mint “telt lány”, megnyugtatlak, hogy elég távol áll tőled.

Szerintem egy magas derekú nadrággal még egy molettebb lány is vehet fel rövid topot, ha karcsúbb a dereka, mellben és fenékben pedig erősebb. Sőt ez a kombó igazán az ilyen homokóra lányokon mutat jól, legyen akárhány kiló.

Ami viszont fontos, hogy a köldök semmiképpen ne látszódjon, elég, ha egy kis bőrdarab villan ki a nadrág és a felső között a test legkarcsúbb részén.

2019. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

160 centihez 55 kg nem olyan vészes. De ha zavar, tegyél ellene.


Amúgy meg miért ne vehetnél fel pólót?

2019. jún. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#4: lehet, hogy rosszul látja magát, de nem mindenkin ugyanúgy oszlanak el a kilók. Én 170 cm és 50-52 kg vagyok, eléggé vékony, viszont mégsem lapos a hasam. Plusz az is számit, hogy mennyi az izom és mennyi a zsír.
2019. jún. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Az egy dolog hogy írsz egy magasság VS súlyt.

Én 11 éves koromtól 24ig folyamat 160cm, 53-55kg voltam és az évek alatt a testem folyamatosan más alkatokon ment keresztül.


Ez arra bizonyíték, hogy ezek csak átlag irányok s nem pedig az amit látsz/látnak.


Jelenleg is azt saccolják az emberek, a dokim is, hogy nem vagyok több mint 55.

Francokat nem... 3 mérlegen is lemért, míg elhitte, hogy 63kg vagyok 160-as magassággal.


Tudod miért?

Formásító edzést csinálok.

Nem mindegy miből mennyi van rajtad.

1kg izom VS 1 kg zsír. Súlyban ugyan annyi, de térfogatban a zsír nagyobb, mint az izom.


Formásan edzett homokóra alkatom van, combközépig érő haj.



Dobj egy képet adat helyett.


Állj neki edzeni (napi 20-25perc elég ha odafigyelsz magadra és egészségedre).


BMI vagyis testtömeg index alapján normál kategoriába esel. Az más, hogy sokan hanyagolják magukat.


+ ki tudja nem-e másképp látod magadat, mint amilyen vagy valóban (sok lány önkép zavaros)


Ha szeretnél alkatot formázni, úgy hogy ne izompacsirta akarsz lenni csak feszes jobb testet szeretnél.

Mutass képet priviben és összeállítunk valamit. Persze, ha be is tartod s van kedved/lendületed hozzá.


Mivel testalkatot nem látok, nem javaslom a toppokat, rövid polokat.


Engem kifejezetten irritálni szokott, amikor valaki olyat vesz fel magára, ami szemet bántó.


26N

2019. jún. 5. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 2 kg-val könnyebb vagyok a kérdezőnél és iszonyat husinak érzem magam.

(és nem nem csak beképzelem mert egy csomó ruhám fel sem jön, ami tavaly igen)

Pedig max 2 kg-t híztam

2019. jún. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!