Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten belül hol és...

Budapesten belül hol és milyen cipőt vegyek, ami ezt mind tudja?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy mindennapi viseletre szánt férfi sportcipőt nem túl feltűnő színekkel, ami kényelmes, nem ázik el, de lehetőleg mégsem fő bele a lábam nyáron és lehetőleg nem túl nehéz. Tehát elég elég sok a követelmény, és ráadásul az ára sem mindegy, 25-30 ezer forintnál többet nem szeretnék érte adni, azt is csak akkor, ha legalább 2 év jótállás van rá, és a tapasztalat is azt mondja, hogy 3-4 évig is viselhető. Ha mindez nem lenne elég: nagy lábam van, 45-46 méret szükséges.

A kínaiakban már nem nagyon bízok, de ha tud valaki jót, meghallgatom. Régebben a Deichmannban vásároltam, azok nagyjából meg szoktak felelni, viszont az idei modellek közül az egyik sem volt kényelmes, nekem megfelelő (és mintha a régi minőségüket sem hoznák, bár lehet, hogy csak nem jól fogtam ki).

A külföldi nagy márkák mostanában szinte csak textil cipőket árulnak, úgy látom. Azok gondolom eláznak. Ráadásul nem olcsók, tartósnak sem tűnnek annyira. Érdemes lehet megnézni a Tisza márkát? Vagy túrázós cipők közül próbáljak könnyebbeket találni? Azok közül hol érdemes keresgélni?



2019. jún. 4. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nike AurForce1,a legstrapabirobb.
2019. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pont tegnap nézegettem, mert Fb kidobta, valaki erről beszélt. De nem tudom. Más lehetőséget is fontolóra vennék. Ez kb. 35-40 ezer forint. Ha rádobok még 10-15-öt, akkor már futógépes teszt alapján tényleg kvázi egyedi cipőt kapok valahol (ha jól emlékszem). Ami lehet, hogy nem lenne hülyeség, mert van némi különbség a lábaim között, de azért nem túl nagy. Egyszer lehet, hogy rááldozok ennyit, de nem vagyok szokva ehhez az árkategóriához, már a 25 ezer is kicsit soknak tűnik. 30 ezerből, meg már 3 pár 10 ezer forintos cipőt vehetek, és ha 1 évet kibírnak, akkor minden évben új cipőm van (ami lehet, hogy ökológiailag nem jó dolog, de ezt most hagyjuk).

Nem futok naponta 10km-eket, de viszonylag mozgékony vagyok, viszonylag sokat járkálok városban, stb, nem mondanám különösen kíméletesnek, ahogy viselném a cipőt. Vajon így kibírna egy Nike Airforce 1 3-4 évet?

Olcsóbb fajta Nike cipőm volt már, azok nem bírták ennyit.

2019. jún. 5. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem valóban a túracipők közt kellene keresgélned pl


[link]


Nem nehezek ezek a cipők, érzetre olyanok mint az utcai sportcipők.

2019. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!