Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet egy cipőből kiszedn...

Hogy lehet egy cipőből kiszedni a szagot?

Figyelt kérdés
Most lett kimosva másodszor, még mindig érezni, szerintem innentől ahányszor megy a mosógép beleteszem. Nincs valami tuti módszer erre? Mondjuk áztassam citromlébe, vagy ilyesmi... tényleg k**** büdös.

2019. jún. 5. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tegyél bele szódabikarbónát csak úgy a port, másnap szórd ki belőle, elvileg használ.
2019. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
emberből vagyunk :) A szépség relatív ,de az ember számára a legszebb férfiak és nők lába is büdös főleg ha beleizzad a cipőbe :)
2019. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A szódabikarbóna jó ötlet, nekem beválik. De tudsz venni drogériában lábszag elleni dezodort, hintőport megelőzésképp. A már kialakult szagot is lábspray - vel el lehet tüntetni. Illetve legközelebb pamut zoknit vegyél fel. Addig a cipőt rakd ki az ablakba, jól szellőzzön ki.
2019. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is egyedül a szódabikarbóna vált be.
2019. jún. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A cipő napok óta az ablakba van, többször ki lett mosva, szóval ilyen lábspréknek esélyük sincs. Mintha vizet öntenénk a csernobili atommagra. A szódabikarbonát kipróbálom, mennyi kéne bele? Kenjem ki rendesen?
2019. jún. 5. 16:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, szórd bele a zacskót és rázd el a cipőben, az orr részhez is jusson.
2019. jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akár legközelebbi használatig bennt maradhat, aztán ha indulsz el otthonról, előtte kiöntöd.
2019. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, bőven jusson mindenhova, ne sajnáld. Egyszer olyan szinten eláztam, hogy folyt a víz a ruhámból, cipőm is nagyon megszívta. Nyaraltunk és nem tudtam kimosni se, na azt a bukét, amilyen utána volt az a cipő, ne tudd meg. Egyedül csak a szódabikarbóna vette el.
2019. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#5 Egy Csernobil sorozat rajongó :)
2019. jún. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalataim szerint ha mar egyszer bebusosodott a cipő, azt semmivel nem szeded ki. Csak megelőzni lehet. Reggel, mielőtt felveszed a zoknit, használj lábpúdert, aztan mikor kilepsz a cipőből, fújj bele lábsprét. 11 éves korom óta használom ezeket, különben mindig belebüdösödik a lábam a cipőbe. Ezeket használva meg ha meg is izzad a lábam, semmi szaga nincs sose a cipőnek, vendégségben is nyugodtan veszem le.


Meg egy fontos szabály van: ha egy cipő bebudosodik, akkor azt ki kell dobni a kukába! Különben atviszed a lábaddal a bacikat az új cipőbe is (ettől lesz büdös).

2019. jún. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!