Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan lehet rendelni/venni...

Honnan lehet rendelni/venni olyan "rövidnadrágot" ami szoknya alá való?

Figyelt kérdés
Google nem volt most a barátom. Nyár előtt vettem combvédő csipkét de azzal csak sokkal jobban kidörzsölődött mint amúgy.

2019. jún. 7. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Én sportoláshoz való futó/tornász rövidnadot szoktam hordani. Decathlonban csomó félét találsz
2019. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy csinálj hazilag. Én anno, mikor ilyen problémám volt, vagy húztam fel harisnyát, vagy ha valamiért mégsem, akkor fogtam egy rossz harisnyát, levágtam a lábait megfelelő hosszúságban (hogy a derékrésztől lefele annyi maradjon, amennyi befedi a dörzsölős részt, de nem lóg ki a szoknya alol. A célnak megfelelt, és még csak penzbe sem került. Néhány barátnőm is lekoppintotta utána ezt a megoldást, szóval tutira működő dologról van szó, a kérdés inkább azon van, h persztiskérdés e, h hivatalosan bolti cucc legyen, vagy a kidörzsölődés megszüntetése e a cél. Ezt meg már neked kell eldöntened, szerintem egy próbát mindenképp megér, na de makd meglátod...
2019. jún. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó ötlet a harisnya persze, praktikus, gyors, occcó :D de egy rövidebb szoknya elól ha kivillan az nem túl szép :/
2019. jún. 12. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!