Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a szandál+zokni a legdurváb...

Ha a szandál+zokni a legdurvább férfi divat baki, akkor ezeket a nőknek miért "nézzük el"?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok mint szandál nylon harisnya(bokafix térd fix) jó nagy orrvarrással, idétlen színű(nem tudom meghatározni) kibolyhosodott harisnya +szandál vagy balerina. Vagy ugyan ezek papuccsal(bár az etnikai réteg divatja).

2019. jún. 7. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nyitott orrú cipőhöz, szandálhoz nem veszünk harisnyát.
2019. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Egyetértek az elsővel,alapvető dolog.
2019. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Nők divatbakijaival gyakran foglalkoznak neten, kötetet lehetne írni belőle.
2019. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Biztos így van 3as. De valahogy ez a szandál+ zokni pasi a leghíresebb.
2019. jún. 7. 21:27
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
A nőknek sincs ez elnézve
2019. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Énnekem az a halálom egy nőnél, amikor valami elegánsabb cipőhöz (pl magassarkú) vastag, kibolyhosodott zoknit húz, vagy balerinához. Nem is értem, hogy gondolhatja ezt bárki is komolyan?! Idősebb generációnál még csak hagyján, de amikor csinos fiatalabb (20-30) as korosztályon látom, az azért elég durva.


Cicanadrág nadrágként hordva. Valamint azt sem nagyon tudom mire vélni, amikor a cicanadrág alatt van még egy vékony harisnya. Wtf?! A cicanadrágnak nem az lenne a lényege, h a lábfej szabadon marad? Viszont akkor meg minek harisnya?!

2019. jún. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Szerintem nincs gond vele, mindent lehet előnyösen és előnytelenül hordani, mert szandál és zokni is sokféle van. Sőt, keleten a tradicionális öltözet is hasonló.


[link]

2019. jún. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Elnézni? Ezt el kell nézni? Mi ez, valami bűn, ami megbocsájtásért kiált? Nem is tudtam, hogy jogom van elnézni, vagy el nem nézni másoknak az öltözködési habitusait.
2019. jún. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Pl a sport cipő szoknyával lehet ilyen "érdekes" kinézet.

Vagy amikor tini husis csajok feneke, dereka kilátszik és idétlen módon áll rajtuk az alkalmi öltözet.

A gumicsizma eleve hülyén néz ki, pláne meleg időben hordva.

Divat a bő fazonú nadrág, sportcipővel, ami nem vmi nőcis.

Idős nők gyakori divatbakija, hogy kilátszik a harisnya széle, meg béna harisnyát-zoknit hordanak.

Vannak akik utcára is olyan ócska filléres lenge ruhákba járnak, ami egy takarító nőnek lenne ideális.

Az, hogy kilátszik a minisortból a csajok segge, inkább közönséges, mint szexi.

2019. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Azért nézzük el, mert kit érdekel? Nem lesz jobb/rosszabb az életem akkor sem, ha nem húz harisnyát a szandálhoz. Ha bántja a szemem, max nem nézek oda, oszt kész. Kicsit hihetetlen, hogy a társadalomnak a harmadik évezredre sem sikerült kinőni a mások öltözetén való hőzöngésből.
2019. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!