Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok 42es lábra hol vesztek...

Lanyok 42es lábra hol vesztek cipőt?

Figyelt kérdés

Fiatalos sportos cipőt hol lehet venni 42 lábra max olyan 20000ftert

És lehetőleg olyat amitől nem lesz megnagyobb a nagy labam



2019. jún. 8. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Decathlon. Találni 42-es méretben néhány női cipőt, a Kalenji futócipőket sokan használják utcára is. Ebből a 42-es méret még jó lehet 43-as lábra is. Az árak sem vészesek, bőven 20.000 forint alatt kaphatóak olyan cipők, amik kényelmesek, tartósak és jól néznek ki.
2019. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Baratnom 42-es, legtobb cipoje Converse. Ezektol szerintem nem tunik nagyobbnak a lab es hivatalos kereskedesekben is bele kellene ferni a 20000 forintba.
2019. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sportos cipőkkel nincs gond, hiszen sok olyan, hogy uni. Én is vettem már a decatlonban, de más helyeken is. Nekem 43 as kell. Az alkalmi cipő vásárlás már jóval nehezebb. L.
2019. jún. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nindzsaaa válasza:
Bárhol de legtöbbet a deichmanban vagy playersroom vagy haszonlók;) csak az a lényeg hogy előtte mindenképpen próbáld fel a cipőt amit megveszel
2019. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Newly ***** válasza:

Itt szerintem találsz bőven!

Link: [link]

Newly

2020. nov. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!