Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz a fullcap?

Mennyire gáz a fullcap?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy Adidas sapkát, de nem néztem meg rendesen az oldalon (tudom, ügyes vagyok), és fullcapet rendeltem, pedig csak sima baseballsapit szerettem volna. Nem hiszem, hogy hordani fogom, mert nem tetszik, és szerintem kb senkin sem áll jól (rajtam sem), de azért sajnálom kidobni a pénzt az ablakon. Szerintetek?

19/l



2019. jún. 11. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod visszaküldeni? Egy emailt azért szerintem megér a dolog.
2019. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem tetszett soha, a legtöbb embernek eláll a fejétől olyan mint egy bili.


Ha tudod küldd vissza.

2019. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Honnan rendelted? Magánszemélytől vagy webshopból? Ha utóbbi, akkor vissza KELL, hogy vegyék a törvény szerint.
2019. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A Garage Store webshopjából rendeltem. Ilyenkor nekik kell írni mailt?

A számla megvan, meg a belső címkék is, egyedül azt a hozzácsatolt címkét vágtam le. Attól még visszaveszik vajon?

2019. jún. 11. 17:04
 5/10 anonim ***** válasza:
2019ben mar reg kifutott. Páva korszakban 12tol 15ig eléggé ment.
2019. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
És magadtól eszedbe nem jutna, hogy vissza is lehetne küldeni?
2019. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem is olyan rég még ez volt a divat, akkor bezzeg mindenkinek jó volt és azt mondták, hogy a baseball sapka áll rosszul...
2019. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én legalább következetes vagyok ebben: mindegyik rosszul áll. Ráadásul mintha a fejükhöz szegezték volna, még beltéren is rajtuk van.
2019. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 qborka ***** válasza:
Én gigahomlok sapkának hívom, borzalmas találmány. Küldd vissza.
2019. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló, annyira tudtam, hogy előbb-utóbb feltűnik egy paraszt :D de, eszembe jutott. Csak nem ez volt a kérdés.


A többieknek köszi a normális választ! :)

2019. jún. 12. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!