Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok? A converse...

Mit gondoltok? A converse (magasszárú) ideális nyárra?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a fehér magas szárú conversek. Kigyűjtöttem a pénzem, viszont nem tudom hogy nyárra mennyire ideális,hiszen magasszárú. Mennyire büdösödne benne a lábam? Nagyon izzadna? Nektek mi a véleményetek?
2019. jún. 11. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Én alapból sem vennék magasszárút,de nyárra szerintem nem a legideálisabb,inkább nézz laposat.
2019. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Büdös nem lesz, mivel béleletlen, vaszon, és vannak rajta szellőző nyílások. Izzadni fog, ha meleg van, mint minden más cipőben. Döntsd el, hogy zavarna-e, hogy magasszárú. Én is hordtam nyáron, de inkább kirándulni, mint utcára. Amúgy szerintem simán érdemes megvenni, mert vannak hidegebb napok nyáron is, meg lesz még tavasz, ősz...
2019. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!