Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet tenni, ha összeér a...

Mit lehet tenni, ha összeér a combom és nyáron rövidnadrágban/szoknyában mindig kidörzsölődik?

Figyelt kérdés
Alapvetően nagyon izzadós tipus vagyok, ezért jobban szeretném a lenge ruhákat, rövid overálokat stb. Most 20 éves vagyok, 169 cm és 67 kg (7kgt fogytam), vastagok a combjaim, jó húsban vagyok. Gondolom kifejezetten combból nem lehet fogyni, de valami tipp, hogy ezt hogy lehet elkerülni hogy ne dörzsölődjön ki? Meggyulladok hosszú nadrágba... évek óta minden nyáron az van rajtam és már elég....
2019. jún. 11. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Hintopor, vagy olyan nadragot venni, ami legalabb combkozepig er.
2019. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Vannak hosszított fehérneműk,amik leérnek combközépig direkt ilyen problémákra.
2019. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

[link]


Vagy ilyesmi.

2019. jún. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 citromfűlevél ***** válasza:
Velem is ez van. Fogyni nekem se sikerült a combombol, ezért én hintőport szoktam oda kenni.:)
2019. jún. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Én tennék valamit a dolog ellen. Leginkább fogynék, ha úgy sem jó, akkor jöhet ez a sok vacak.
2019. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Végezz guggolást és kitörést súllyal, hogy formásítsd a combodat. Saját tapasztalat, idővel már nekem se ér össze.


Figyelj oda az étkezésre is, mert ezzel is tudod gátolni az izzadást, ha pl kevésbé fűszeres, olajos, zsíros, hagymás ételt eszel.


Szerintem hordj lenvászonból készült ruhákat.

2019. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én futáshoz/atlétikához való pamut rövidnadrágot hordok a szoknya alá
2019. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A Dechatlanban van sportolólnak kidörzsölődés elleni krém. Én most egy olyat vettem. :)
2019. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!