Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Combok kidörzsölődése ellen...

Combok kidörzsölődése ellen kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Nem nagyon hordok szoknyát, pont emiatt.

De néha muszáj...


Csak olyan írjon, akit érint a probléma.

(Aki csak annyit tud ideköpni, hogy "Diéta", meg "Fogyj le", inkább ne fáradjon.

62 kg vagyok jelenleg, voltam ennél több és kevesebb is, a helyzet ugyanúgy fennállt.)



2019. jún. 11. 17:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem figyeltem, hogy pont előttem írt ki valaki erről kérdést...🥴
2019. jún. 11. 17:20
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a kenős dezodor, mert úgy nem izzadok vagy nem annyira. Egy ismerősnek meg van külön erre való combcsipkéje, teljesen diszkrét, nem látszik ki/át a szoknyán.
2019. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A dezodor jó ötlet,illetve a pontos nevét nem tudom,de van olyan bugyi aminek hosszabb a szára,és kicsit alakformáló is.
2019. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És az a combcsipke (facebookon láttam a hirdetését) az nem csúszkál?
2019. jún. 11. 17:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Én szeretek szoknyában lenni, de nekem ugyanez a problémám, viszont lehet kapni ilyen kis alakformáló rövid harisnyaszerű cuccot, ami nekem nagyon bevált! Lehet kapni olcsóbban is, mint ami itt van:

[link]

2019. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha jó méretűt veszel, akkor nem fog csúszkálni, mert belül vannak benne szilikoncsíkok.
2019. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
a fogyás
2019. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mindig van legalább 1, akinek nem megy az értő olvasás...

4 évvel ezelőtt 54 kilósan XS-es ruhákat hordtam, nekem akkor is összeért, és akkor is kellemetlen volt.

De ha neked a fogyás segített, örülök...

Ha viszont sosem volt ilyen problémád, akkor szia....

2019. jún. 11. 19:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Hosszabb rövid nadrágot próbálj hordani.
2019. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogyás, aha...kedves válaszoló, nem mindenki dagadt disznó, akinek összeér a combja.

Nekem utoljára kb 12 éves koromban nem ért össze. Aztán elkezdett kifejlődni a testem, nőiesedni és bizony, azóta összeér. Pedig azóta is madárcsontú, kicsi, vékony nő vagyok, csak éppen körte alkatú, minden zsír lefelé megy, míg pl. a karom baromi vékony, ha abból lefogynék, leesne kb :)

2019. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!