Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre egy vendégnek melyik...

Esküvőre egy vendégnek melyik ruha lenne jobb választás?

Figyelt kérdés
Két hét múlva lesz unokatestvérem esküvője. Egy ír lányt vesz el, az esküvőt Dublin mellett fogják tartani. Mindenki nagyon várja, én is nagyon készülök már, csak nem tudom, melyik öltözet lenne ideálisabb az alkalomra. A ruha, amelyiket nagyon szeretném fölvenni, a párom szerint kicsit koszorúslányos. Narancsos az alapszíne, és nagyon szép halványpink fénye van. A derekán halványpink szalag van, szép diszkrét, nem rikító. Pánt nélküli, bokáig ér. A csavar az, hogy nem lesznek koszorúslányok, ezért 1. nem tudom, hogy legalább elütnék-e tőlük, hogy ne nézzenek hülyének, 2. nem akarok sem túlöltözni, sem pedig úgy kinézni, mintha koszorúslány akarnék lenni. :( A másik esélyes fekete alkalmi nadrágból és óarany színű fűzőből (és stólából) áll. Félek, hogy ez túl sötét lenne. :( Amikor unokatesóm hazajött és meglátogatott minket, azt mondta, hogy neki mindegy, csak legyünk csinosak, és kényelmes ruhában legyünk, de ez azért mégsem egy menyasszony véleménye. :D
2010. júl. 8. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én a fekete nadrágos megoldást választanám

és én nem gondolom hogy túl sötét lenne :)

2010. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne megkérdezni a menyasszonytól, hogy lesz-e koszorúslány? így egyszerűbb lenne, mert ha felvehetnéd a ruhát, akkor sajnálnád utána, hogy "csak" a nadrágos szerkót vetted fel (én legalábbis sajnálnám).
2010. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én valami nyárias,szexi ruhát vennék fel,hajam kiengedve,magassarkú,hozzáillő smink és nagyméretű fülbevaló. Ha nadrágos vagy akkor csöszárú,fényes anyagú nadrág+csipke díszítésű csőtop/míder. A kiegészítők ugyanazok.
2010. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a feketenadrág+ óarany fűző+stóla nagyon szép, szexi és elegáns lenne, én tuti azt választanám, és így nincs az, hogy túlöltözöd vagy a koszorúslányokat (ha mégis lesznek) vagy a menyasszonyt (pl. ha neki egyszerű, semmi xtra ruhája lesz), ez elég kínos lenne:D

Szóval szerintem mindenképpen a nadrág+fűző kombót javaslom.


19/L

2010. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)

1: örülök, hogy nem gondolod gyászosnak a sötétebb összeállítást, ez azért megnyugtat! :)

2: még majd megpróbálom őket valahogy elérni, és majd úgy is mérlegelek! :) igen, lehet, én is sajnálnám!

3: a lagziba már úgy fogok menni, koktélruha meg mutatós, feltűnő bizsuk! :D

4: jó, hogy egy fiatalabb lány sem gondolná unalmasnak a naci-fűző kombót! :)

Sokat segítettek a válaszok!

2010. júl. 9. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!