Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek! Ti honnan szoktatok...

Serpent kérdése:

Rockerek! Ti honnan szoktatok terepszínű nadrágokat beszerezni. (millitari shop? , turkáló? , kínai? )

Figyelt kérdés

#nadrág #rocker #kínai.
2019. jún. 14. 12:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Ciki, ha valaki kínaiból vásárolt terepszínű nadrágokat hord?
2019. jún. 14. 12:29
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is olyan régen a Bershkában is láttam ilyen nadrágot.
2019. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szívesen hordanék valódi katonai rövidnadrágokat, de mifelénk nincsenek ilyen millitary boltok.
2019. jún. 14. 12:50
 4/9 A kérdező kommentje:
A márka amúgy sem számít.
2019. jún. 14. 12:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Decathlonba is megnézheted,vagy vadászboltban.
2019. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ciki, ha valaki kínait hord?
2019. jún. 14. 22:26
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Igen, ciki, mert az egyes hadseregeknek mind megvan a saját álcamintázata különféle felhasználásokra (sivatagi, erdei, városi, tengerészeti, sarkvidéki, stb.). Ez nyilván azt jelenti, hogy adott színnel adott méretű kamuflázs minta képviselteti magát - s a színek közti átmenet, azok aránya, formái is elég jellegzetesek tudnak lenni. Ha valaki olyat vesz fel, ami egyik hadsereg által sem elfogadott, de gyanúsan próbálja másolni azt az olyan, mint ha fordítva lengetnéd a nemzeti lobogót vagy Made in China "Magyar vagyok, nem turista" pólót vennél fel. A leggyakrabban másolt terepminták általában az USA által használt valamelyik álcából indulnak ki, de nagyon bénák tudnak lenni, gyakorlott szemeket nehéz megtéveszteni velük.

Magyarországon értelemszerűen a Honvédség gyakorló és harci terepmintás ruháihoz tudsz legolcsóbban hozzájutni.

Mondjuk hogy a rockerek hogy jönnek ide, azt nem tudom - én ilyet leginkább vadászokon, halőrökön meg egyéb kültéri foglalkozásúakon szoktam látni, mert ha bemégy valahova akkor nem látszik meg annyira, hogy tiszta dzsuva vagy. Meg hát természetesen hivatásos katonákon fordul még elő, de egyetlen hazai zenekaron sem jött még szembe (na jó - de, a Moho Sapiens tagjai hordták egy időben színpadi kellékként, de ők katonazenekar voltak: https://www.youtube.com/watch?v=pRf5u3onPuQ ).

2019. jún. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rockereken szoktam terepszínű nadrágokat látni, és én is egy együtteses póló-terepszínű nadrág kombót viselnék szívesen. És arra lennék kíváncsi, hogy a rockerek között ciki-e ha valaki kínaiból vesz terepszínű nadrágot?
2019. jún. 15. 09:54
 9/9 anonim válasza:
Tudsz találni az ilyen divat boltokba. Pl:Bershka. De ahol én élek például van egy rocker bolt és én ott vettem. szóval szerintem ha van a közeledve olyasmi bolt nézz körül:)
2019. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!