Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 100% pamut vagy 100% poliészte...

100% pamut vagy 100% poliészter póló jobb viselet melegben?

Figyelt kérdés

2019. jún. 14. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Pamut
2019. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem egyértelmű, hogy melyik a jobb? :O

100% pamut.

2019. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Indoklást is ha lehet
2019. jún. 14. 15:30
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
A nem természetes anyagból készültek is jók. Pl. sport felsők jól elvezetik a nedvességet, szellőznek. Pamuton meg 'szépen' látszik az izzadtság folt.
2019. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

A poliészter csúszós, nem nedvszívó, ha beleizzadsz, akkor jóval büdösebb leszel, nem szellőzik, nem természetes anyag, hanem műanyag, sercegő hangot ad, mikor leveszed, ergó feltöltődik.

Ennyi indoklás elég?


[link]

2019. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
A pamut holmik egészségesebbek, de melegebb mert vastagabb mint a nylon anyag.A sport holmik is műszálasak, de spandex is van bennük amitől jobb mínőségűek lesznek.
2019. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Én pamutban jobban izzadok. Egy vékony műszálas felsőben melegben is kényelmes.
2019. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

Pamut!

A műszál nem légáteresztő, tehát ha megizzadsz akkor izzadt is maradsz, illetve sokkal gyorsabban megbüdösödik, dezodor mellett is. A bőrnek sem túl jó, ha melegben műanyaggal érintkezik.

A pamut természetes anyag, ezért szellőzik, felszívja az izzadságot és nem büdösödik.

2019. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

8! sajnos nem így van, a pamut sem légáteresztő, nem hiába nem abból készülnek a fő sport ruhák. Anyagában vastag, én zokniknál is megfigyeltem már, hogy a pamutba beleizzad a lábam és nem szárad meg, a nylonzokni nem veszi át az izzadást és szellőzik ha kilépek a cipőből fél perc alatt megszárad, míg a pamut zokni 1 órán át nedves marad. Egyedül a melegítő nadrágok, pulcsik mint sport ruházat lehet jó ha hűvös van és nem akar vki megfázni.

A gagyi sportcuccok valóban nem vezetik az izzadságot, de ami kicsit jobb fajta, az nem tartja meg a nedvességet. Ellenben a pamuttal.

2019. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Én tapasztalatból írtam amit írtam, 9-es. Lehet, hogy te máshogy tapasztalod, de nekem igenis így van :D
2019. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!