Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit viseltek nyáron klíma...

Mit viseltek nyáron klíma mentes irodában?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem dolgozni így még nincs tapasztalatom a témában. Persze látom a munkatársaim de ők többnyire ruhát hordanak és nem is vagyunk egy korosztály avagy szenvednek mint én.

Légkondi mentes irodában dolgozom, 31fok van egész nap odabent. Nincs dresskód, de rövidnadrágot nem hordhatunk ami nyilván talán érthető is, de elviselhetetlen a hőmérséklet, a számítógépek, nagy nyomtatók pedig még plusszban tolják a meleget. Ventilátort ha kapcsolunk 20perc után kb. lecsapja az áramot a fél emeleten, ami valóban nagyon zavaró munkavégzés szempontjából.

Elsősorban olyan hölgyek véleménye érdekelne akik hozzám hasonlóan nem szoknyás típusok.


köszönöm a válaszokat!

24/N



2019. jún. 14. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán voltam hasonló helyzetben szóvak csak a vékony anyagú nadrágokat javasolnám mint pl a lenvászon de ez a 2 fajta nadrág is elég aok hekyen kapható most:

[link]


[link]


Remélem jók a linkek. Az első típusú nadrág nagyon vékony anyagú azért jó, a második meg mivel ilyen bő szárú egész szellős. New yorkerben vagy tescoban is láttam ilyen nadrágokat.

2019. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Esetleg a basic "sportosabb" stílusban valaki?

2019. jún. 14. 21:38
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Mi abban az érthető, hogy 31 fokban gyilkolják az embereket, de rövid nadrágot meg nem lehet hordani?

Én férfiként is hordom, nálunk sem lehetne, de már nálunk is 30 van, ha valaki pattog, akkor kontrázok, hogy nézzük is meg hány fokot kéne biztosítani a jogszabály szerint.

2019. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ne dolgozz ilyen csöves helyen... még a ventillátor is levágja, milyen cég ez?!
2019. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem hangzik úgy mintha ideális körülményeket teremtene a munkáltató a munkavégzéshez...
2019. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kezeken a felmondási papírodat érdemes viselni - olyan, hogy klíma nélküli iroda nincs a XXI. században. Vagy ha igen, akkor ugyanazt az ellátást kell kapnotok, mint mondjuk a tűző napon melózó útépítő munkásoknak: munkaidő fele kb. pihenő, hűtött tea, víz, árnyékos, naptól védett pihenőszoba.
2019. jún. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
"Milyen cég?" Közigazgatás.
2019. jún. 15. 00:07
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Azt nem is csodálom , hogy a “rövid” nadrágot nem engedik mert a te korosztályod eme szó alatt vastagabb derékövet ért, az meg nem szalonképes irodába...

Ha a szoknya meg nő létedre nem játszik akkor izzadj!

2019. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
93%
Mi az, hogy nincs klíma? Hogy lehet úgy dolgozni?
2019. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Esetleg nyári lengébb ruhát ajánlanék,DE

Vannak elemmel működő kisebb ventilátorok.

Nem olyan mint egy igazi,de több a semminél.

Egyébként meg szerintem felvehetsz rövid nadrágot.

Csak rövid lehet ,de ne az a p*csanadrág stílusu szval legyen egy kicsit hosszabb.

2019. jún. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!