Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Budapesten öltönyt...

Hol lehet Budapesten öltönyt kapni megfizethető áron?

Figyelt kérdés

Végigjártam több plázányi ilyen "általános ruhaboltot" (zara, h&m, c&a + amit még találtam boltot) de alig volt öltönyük. Sok helyen ha volt is, ránézésre szar minőségűek voltak.

Ha a google-t hívom segítségül, ugyan feldob egy rakás oldalt, de mindegyik vagy webáruház és/vagy 40 ezernél kezdődik egy zakó.

(Ki az aki felpróbálás nélkül megvesz öltönyt?...)

Szóval tudtok boltot, ahol megfizethető áron tudnék öltönyt nézni (és fel is lehet próbálni :D )



2019. jún. 15. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mr Sale öltönyüzlet, 6. kerületben van, a Nyugati közelében. Most hirtelen meg nem mondom a pontos címet, de keress rá. Legutóbb 30 ezerért vettem egy teljes öltönyt (zakó+nadrág), szerintem jó minőség.
2019. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jún. 15. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
H&M nagyon jó minőségű és megfizethető.
2019. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont a h&m-re vagyok a legjobban kiakadva. Az utóbbi években rettenet silány a kínálatuk. Pólókat is egyszer kimossa az ember kilyukadnak.
2019. jún. 17. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!