Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kell óra, vagy sem?

Kell óra, vagy sem?

Figyelt kérdés

Egy férfi viseljen-e karórát?

És milyet? (márka, szíj, típus, szín, ár,...)



2019. jún. 21. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen ruhát viselst, milyen alkalomra mész, stb. Az esetek 60%ában lehet viselni, azt meg hogy milyen márka a pénzed szabja meg, van 500 forintos kínaitól kezdve 15 milliós limitált darabig minden. Szín mindegy, általában vmilyen sötétebb színű az mindenhez jó. Szíj: szövet - szabadidődben kiváló, bőr - elegáns, kiöltözős partykra jó, fém - kb mindenre jó. Típusba meg ami tetszik.
2019. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Óra nem KELL. Egy másik kérdésnél már leírtam. Az óra egy ékszer és státuszszimbólum. Nem azért vesz valaki, mert szüksége van rá, elvégre már ott van mindenki zsebében a telefon, az is mutatja az időt.


Azért veszünk órát, mert akarunk, hozzá tartozik az önmagunkról kialakított képünkhöz, amit mások felé is sugározni szeretnénk.


Ilyen szempontból szerintem nincs olyan, hogy egy tökéletes óra. Alapszabály, hogy bőrt a bőrrel, fémet a fémmel párosítunk. Barna cipőhöz barna öv, amihez pedig barna bőrszíjas öv is passzol, míg az óra háza és csatja menjen az öv csatjához, illetve ha olyan cipőről van szó a cipő csatjához is. Meleg színekhez az órában is meleg színek érvényesüljenek, hideghez a hideg, ami érvényes fémcsatos órákra is.


Vagyis ha komolyan érdeklődsz az órák iránt, akkor mérlegeld azt is, hogy egy darab nem lesz elég.

2019. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan minek?


Egy férfinek is van marokfonja azon meg mindég pontos az idő és nélküle egy valamirevaló ember még szharnisem megy.

2019. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
rajtam van, mert én nem mobilozok útközben sosem, max zenét váltani veszem elő.
2019. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!