Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerintetek, hogy...

Lányok, szerintetek, hogy lenne jobb este?

Figyelt kérdés

Este megyek egy kerti buliba, és tanácstalan vagyok miben menjek. Ugyanis pár napja lent voltuk pecázni barátokkal és össze sipkedtek a szúnyogok, amiből egy csomót elvakartam álmomban, és most az egyik lábszáram, meg a másikon a bokám környéke tiszta sebes. Nagyon rosszul érzem magam miatta, szégyellek így mutatkozni társaságban, ezért valahogy muszáj eltakarni. Két lehetőségem van: hosszúnadrág vagy harisnya, persze abból is fekete, mert a testszínű nem takarja el őket. Az a bajom, h nem tudom eldönteni melyik lenne jobb, kevésbé idétlenebb, mivel kb mindenki rövidnaciba, ruhába, szoknyában mezítláb lesz. Szerintetek minen menjek? Nadrágból csak farmer jöhet szóba, mert ami nyári vékony szövetndrágaim vannak, nem érnek le a bokámig, ezért azok a sebek látszanának. Tehát, ha nadrág akkor farmer, de az meg olyan semmilyen. A harisnyát azt jobban tudnám kombinálni pl egy rózsaszín-szürke csíkos egyberuhára gondoltam, de szoknya is lehetne valami szexi felsővel stb. Csak hát ilyen időben fekete harisnyát húzni lehet elég idétlenül hatna. Mondjuk én inkább effelé hajlanék, mert este nem lenne melegem benne, inkább napközben lenne gáz szerintem. A farmer az este is elég meleg lenne szerintem, ráadásul nem is annyira szeterek farmerban menni ilyen helyekre, arról nem is beszélve, h mivel ritkán hordom, nem igazán tudom mivel lehetne összepasszintani, h valemennyire dögös is legyek benne némi kis csajos stílussal megtűzdelve. Szóval, ha esetleg ezt kellene választani, tudnátok adni tippeket, h hogyan? Vagy esetleg ezeken kívül valami más ötlet? Gondoltam még combzoknira esetleg, de abból meg nincs itthon normális amik vannak elég nyúzottak, ilyenkor meg már sehol sem kapok a közelben, szóval ez sem játszik... Mindegy, a lényeg, h valami kell a lábamra, ami elrejti a sebeket, mert tényleg nagyon rondák és feltűnőek, eddig bárkivel találkoztam itthon (rövidnaciban vok) az első kérdése az volt, h nekem meg mi lett a lábammal... Nagyon égő volt, pedig ismerősök, rokonok voltak, de este lesznek sokan akik teljesen ismeretlenek, és nem szeretném, ha így maradnék meg nekik.

Bocsi, a hosszú szövegért, csak hát pont a legrosszabkor jött elő ez a probléma, ami elég összetett, és nekem nem sikerült dűlőre jutni vele, hátha itt kapok valami jó tanácsot, vagy ilyesmit!

Köszi előre is!



2019. jún. 23. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Tanácsot nem tudok adni, mert hasonló a helyzetem, csak annyiban másabb, hogy nekem apró kiütések vannak a lábamon, amik melegtől jönnek ki. Ha hosszúban vagyok, csak rosszabb, mert mégtöbb jön ki, emiatt nem érdekel, ki mit gondol, inkább rövidben vagyok.

Ha csak a bokádnál vannak sebek,és nem túl magasan, akkor talán egy magasabb szárú tornacipő, vagy valamilyen bokapántos szandál nem jöhet szóba?

Vagy végsősoron hagyd az egészet, menj úgy, ahogy alapból is mennél, ne érdekeljen, ki mit gondol 😊

2019. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Először is vagyok és nem vok, tudod abból hiányzik az agy.

Másodszor... Elhiheted hogy másokat is összemartak, vagy összefognak marni az est folyamán a szúnyogok. Igazából ha vissza olvasod amit írtál, már eldöntötted hogy nem akarsz farmerban menni. Meg hát este lesz, kerti party, akkor nagyrészt sötét lesz. Kötve hiszem hogy bárki a lábaddal foglalkozna.

2019. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást! :) Sajna nem csak a bokámnál, úgy van, h a bal lábamon a bokámnál körbe, meg egy-kettő picit föntebb, a jobb lábamon meg a vádlimon vagy 10-15 csípés, meg oldalt is pár darab. Szóval a magasabb szárú tornacipő itt nem segít, az már csak mellékes, h nincs is olyanom.

Néhány rajtam is csak egy pirosas folt, viszont egy csomót elvakartam álmomban, vagy a zokni széle kikezdte, és azokon csúnya nagy varasodások vannak. Ha csak a kis foltok lennének rajta, akkor jó lenne a testszínű harisnya is, mert azokat jól elfedi, viszont a heges sebeket már nem. Találtam olyan feketét, ami nem annyira átlátszó, az jó lenne, mert max csak nagyon közelről látszik át rajta, messziről jól elfedi. Ami picit aggaszt, h ilyen idöben feketét vegyek, ami nem tipikus nyári szín, kb semmilyen ruhában, nem hogy harisnyában. De jah, szerintem ennél maradok, még mindig ez áll hozzám közelebb, majd max, ha valaki nagyon firtatná a dolgot, majd elmondom, h miért kellett, h valami takarja a lábaimat. És tudom, h furi ilyenkor a fekete harisnya, de még mindig esztétikusabb így is, mint a tiszta sebes lábaim látványa... :( Nos, így marad a rózsaszín szürke csíkos ruha, és egy converse cipő hozzá szerintem piros színben (a másik lehetőség fehér), mert szerintem az jobban passzol a feketéhez.

2019. jún. 23. 18:07
 4/5 ívy1 ***** válasza:
89%
Egy vékony hosszú leggings,ami leér a lábfejedig.
2019. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk a rózsaszín csíkos ruhához szerintem nem illik a piros cipő, akkor inkább legyen a fehér. Persze ahogy akarod.

(De egyébként engem se érdekelnének a sebek...)

2019. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!