Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen karórát vegyek, hogy...

Milyen karórát vegyek, hogy az sokáig bírja?

Figyelt kérdés

Milyen márkát vegyek, hogy az menjen 20 évig is akár?

100 ezerért lehet ilyet kapni?

Nyilván nem Armanit és hasonló divat vackokat szeretnék venni, hanem rendes óragyártótól. Mivel azt szeretném, hogy sokáig menjen az automata modelleket kerülném, csakis valami jobb minőségű quartz érdekelne.



2019. jún. 28. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
G-Shock.
2019. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy quartz nem hinném hogy menne 20 évet.Automata miért nem jó? Többet elmegy mint 20 év,annyiért inkább olyant vegyél.Ha mégse,akkor Orient vagy Seiko quartz.
2019. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy automatát folyamatosan szervizelni kell, pár éven belül elkopnak stb. Pontosan nem tudom elmondani, annyira nem értek hozzá. Ahány órás üzletbe jártam, mindenfele lebeszéltek a mechanikus, automata órákról...
2019. jún. 28. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Szervizelni minden órát kell, plusz a kvarcnál esélyesebb a javíthatatlan meghibásodás, ami egy rendes automatánál gyakorlatilag lehetetlen, ha csak rendesen össze nem töröd.


Ha nincs elhanyagolva, egy jó kvarc is kibírja a 20 évet, de egy jó automata viszont gyakorlatilag örök életű, emiatt sokkal értéktartóbb is.

2019. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100 körüli áron Orien vagy Seiko5 búvár.
2019. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem casio van, klasszik női aranyozott számlap, fekete keskeny szíjjal... a casio szerintem még mindig jó márka, elérhetőbb árú is.
2019. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100ért seiko kéne
2019. aug. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!