Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Illik-e felvennem? Szerintetek?

Illik-e felvennem? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Holnaptól diákmunkán leszek egy bankban.. úgy mondanám, hogy automatánál kell sorszámot osztogatnom ilyenek. Soha nem dolgoztam ilyen hát úgymond komoly helyen. Azt tudom, hogy elegánsabban kell öltöznöm. A nagy melegre való tekintettel én felszeretnék venni egy teljesen egyszerű fekete, lábujjas szandát, amin semmi sincs semmi gyöngy semmi. Mit gondoltok, illik felvennem a szandát vagy még diákmunkásként sem? Nemtudom eldönteni, tényleg kíváncsi vagyok.

2019. jún. 30. 13:09
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem belefér;) Maximum legközelebb nem abban mész.
2019. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Szanda? Így az ovisok hívják a szandált, már bocs. Cetliosztogatáshoz simán belefér, ha nincs dress code, akkor bármibe mehetsz.
2019. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig szóltak előre, ha volt valami kikötés a ruházatra. Ha nem szóltak, akkor szerintem mehetsz úgy ahogy utcára is mennél.
2019. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves masodik, akkor javitom magam:saru. Sarura gondoltam. Ne tunjek ovodasnak. :)
2019. jún. 30. 14:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Bankban általában elvárás szokott lenni a dresscode. Ami elegánsabb blúzt, szoknyát harisnyával és zárt cipőt takar. De ha nem jelezték neked hogy milyen öltözetben menj, akkor szerintem nem gond ha szandálban leszel :)
2019. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél valamilyen váltócipőt, topánkát, vagy valamiben zártabb tavaszias nőies cipőt, nehogy megszóljanak. Csak mert még senkit nem láttam bankban szandálban.
2019. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyék váltó cipőt az a biztos.
2019. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem siman mehetsz...
2019. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2019. jún. 30. 17:50
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem felveheted.

Az ilyen kérdéseket olvasva áldom az eget, hogy strandon dolgozom, ahol szandál sem kell, hanem mezítláb árulhatjuk a pult mögött a fagyit. Harisnya vagy zokni ebben a dög melegbem nálam tabu :D

2019. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!