Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudom megtalálni a saját...

Nightlover kérdése:

Hogy tudom megtalálni a saját stílusom?

Figyelt kérdés
szeretném ha tükrözné a személyiségem, és nem szeretnék "tömeg" lenni.hogyan fedezhetem fel?

2019. júl. 1. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Írj rám nyugodtan,mert esélyes jogy tudok segíteni:) én is most találtam ki a sajátomat(nagy nehezen végre), és most fogom megvalósítani
2019. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én úgy jöttem rá, hogy figyeltem magam folyamatosan, milyen ruhákban érzem magam a legkomfortosabban. ha nem éreztem ezt valami miatt, akkor vagy elajándékoztam vagy ilyesmi, adományoztam.

ahogy kezdett tisztulni, úgy már céltudatosabban mentem vásárolni, például ha leveszek egy trikót, megkérdezem magamtól, hogy csak máson tetszene, a polcon tetszik vagy fel is venném? ha próbáláskor arra jutok, nem sűrűn hordanám azért, mégis tetszik, visszaakasztom. ha rögtön, akár próba nélkül is érzem, hogy "na ez az", csak akkor vásárolom meg.

2019. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!