Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dunaújvárosban hol lehet...

Dunaújvárosban hol lehet kapni nagyon szűk, super-skinny férfi farmerokat?

Figyelt kérdés

Hali. Ahogy címben is írtam, Dunaújvárosban keresek nagyon szűk, super-skinny férfi farmerokat. Milyen boltokat tudnátok írni? C&A-ba egyszerűen nem találtam vagy én vagyok a vak, New Yorker-ben szintén így vagyok (Park center). Melyik boltokban lehet találni ilyeneket?


Válaszokat nagyon köszi.



2019. júl. 1. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
15%

Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de ez a nagyon szűk nadrág a fiúcskákon írtó visszataszító. Cingár lábat csinál és még egészségtelen is a számotokra. Nem is tudom hogy nem kényelmetlen egy srácnak, mikor még nekem nőként sem a legjobb a szűk farmer. Nem csoda, hogy nem találsz ilyen nadrágot.

22L

2019. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neked lehet, de a többi 80%-nak korombeli srácoknak beleértve én is nem.
2019. júl. 1. 18:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Körbe jártam az egész várost ma reggel, mindenféle ruhaboltot megnéztem és sehol nem volt. Tehát Dunaújvárosban egyszerűen nem lehet kapni super-skinnyt. Akkor marad a Budapesti boltok..
2019. júl. 2. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én női farmert szoktam venni (ffi vagyok), ott van nagy választékban skinny.
2020. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!