Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irodai munkához, milyen óra...

Irodai munkához, milyen óra legyen?

Figyelt kérdés

Pályakezdőként, irodai munkához, milyen órát viselnétek, férfiként?

Pilóta? Vintage? Búvár?

Egyértelmű, hogy műanyag sportóra, meg okosóra kizárva.

Na de milyen?



2019. júl. 1. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem is tudom, merülsz 50 méternél mélyebbre iroda munka közben pályakezdőként?
2019. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1.-nek.


Igazad van!


Telefont sem viszek, hiszen ott van minden asztalon.


Köszi a segítséget! Okos vagy! >:)

2019. júl. 1. 16:25
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
miota mobilom van (1998) azota nem hordok orat
2019. júl. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Egyértelmű, hogy műanyag sportóra, meg okosóra kizárva." - Miért egyértelmű? Mindkét verziót láttam már irodistán, egyik se gáz, habár a többség úgyis mobilon nézi az időt, vagy a laptopján vagy még falióra is van a tárgyalókban.


Amúgy meg amelyik tetszik, ami illik a stílusodhoz, belefér a keretbe stb. Több féle órám is van, én főleg a vintaget szeretem, de már volt rajtam okosóra is munkába.

2019. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a dresscode vagy mit fogsz ezen kívül felvenni?

Mennyit szánsz rá?

Inkább az automatát vagy a kvarcot preferálod?

2019. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5.


Öltönyös - ing + farmer + bőrcipő.


Maximum 300.


Automata vagy kézi húzós.

2019. júl. 2. 05:09
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Mindenképpen vegyél 300 ezerért egy órát pályakezdőként egy olyan helyre, ahol még csal dresscode sincs (ahol az farmer megengedett öltönnyel az nem dress code, hanem egy country szórakozóhely). :D :D :D

Te teljesen debil vagy fiam.

2019. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem troll kérdés, akkor azt javaslom, hogy ne akarj még villantani. A több heti fizetésedet érő karóráknak még nincs itt az ideje, és ha mégis erre költöd a pénzed, az azt az üzenetet közvetíti, hogy nagyfiút akarsz játszani csicska létedre.
2019. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy Seiko 5-öt 40 ezerért a többit meg rakd félre. Vannak tök szépek abban a szériában :) öltöny - farmerhoz meg biztos találsz valami illőt, ami kicsit sportos, de elegáns is. Nekem pl Seiko SNKM85 van, és nagyon szeretem. Meg nem bosszankodok, ha esetleg kilincsnek ütöm, vagy valami baja esik. Eddig kb 5-ször ütöttem korlátnak vagy egyéb dolognak, de az edzett üveg (hardlex) még abszolút nem karcos.
2019. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennyiért használtat vegyél, valami vintage Omegát, még egy szervizeléssel meg felújítással is 300 alatt maradsz és akkor van egy olyan órád, amibe vázi nem lehet belekötni. 300 alatt újból csak ezeket a gagyi kínában készült svájciakat kapsz vagy valami mikrobrandet amit meg senki nem ismert és simán egy 15 ezer forintos kínai órának nézik. És még mondhatod azt is hogy örökölted és akkor az se lesz olyan ciki hogy pályakezdőként az első napodon másfél havi fizetésed ott figyel a karodon.
2019. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!