Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete alkalmi ruha keresztelőre?

Fekete alkalmi ruha keresztelőre?

Figyelt kérdés
16L vagyok és keresztelőre mennénk szüleim lesznek az egyik keresztszülők. Én találtam egy gyönyörű, térdig érő, vállánál kivágott, passzos fekete ruhát, de nem mertem megvenni mert nem tudom hogy szabad e feketébe menni keresztelőre, de ezüst és rózsaszín kiegészítőkkel+rózsaszín magassarkuval is nagyon nem lehetne ezt a feketét tompitani? Vélemények, tapasztalatok?

2019. júl. 2. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Ha keresztelőről beszélünk, akkor nyilván templomban lesz. Templomba nem illik olyan ruhába menni, amiből a vállad kilátszik. Fekete ruhában pedig temetésre megyünk, keresztelőre abszolút nem való, egy rózsaszín magassarkú cipő ezen semmit nem segít.
2019. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fekete lehet. De nem legyen szabadon a vállad és ne legyen a ruha túl szűk. Szóval ne egy buliba való ruha legyen. Én nem rózsaszín kiegészítőket viselnék templomban, hanem valami visszafogottabbat. Fehéret vagy krémszínűt pl. Persze a rózsaszín is jó, ha púderes és nem rikító.
2019. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!