Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz, ha hátizsákkal...

Nagyon gáz, ha hátizsákkal megyek állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Természetesen felöltözök úgy ahogy kell egy interjúra, de lenne nálam egy hátitáska. Sokat kell utaznom a helyszínig, az interjú után meg mennem kell dolgozni és a munkához szükséges cuccaim máshol nem férnek el. Szerintetek nagyon ciki így megjelenni egy interjún? Egy kis webshophoz megyek amúgy.

2019. júl. 7. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szükséges a napi tevékenységedhez. Ennyi. Ha ilyesféle dolog miatt nem vesznek fel, hidd el jobban jártál, hogy nem dolgozol ezeknek.
2019. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem gáz.
2019. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nyilván senki nem visszi el magával egy hatizsákot fölöslgesen, tehát nem gáz

nincs valami rezepzió ahol lerakhatnád ?

2019. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Ha tisztességesen felöltözöl egy állásinterjúra, akkor egy hátizsák nagyon el fog ütni tőle. Léteznek a hátizsákoknál stílusosabb megoldások hétköznapokra és különlegesebb alkalmakra egyaránt:

[link]

[link]

[link]


Kérdés, hogy van-e időd, illetve számít-e neked ez annyira, hogy pénzt költs rá. Én a magam részéről hétköznapokon is inkább kerülöm a hátizsákokat. Olyan iskolás hatást keltenek és egyre rosszabb, minél idősebb a viselőjük. Szerintem 25 éves kor fölött csak túrázáshoz jó fölvenni.


Egyébként meg ha tudsz autóval menni, benn hagyhatod a csomagtartóban.

2019. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Na a 74 százalékos kimért szervilis alak megérkezett. Már vártuk. 25 felett nincs hátizsák sem. Ez is új. Mindig alulmúlod önmagad.
2019. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Önmagam lehet, téged még sosem sikerült.
2019. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem hinnem, hogy barmilyen szempontbol gaz lenne. En 32 vagyok, ha jol belegondolok nem nagyon voltam ugy allasinterjun, hogy a taska ne legyen rajtam. Gyakorlatilag nem nagyon megyek ki a hazbol anelkul es bar nagy melegben nem a legjobb dolog a hatadon, ezen kivul inkabb csak elonye van, mint hatranya. Az meg hogy gyerekes, ne vicceljunk mar.
2019. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem tudnék mással járni. semmi baj vele szerintem ha nem szakadt vagy ilyesmi.
2019. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Én sok állásinterjút vezettem. Olyan is volt, aki bőrönddel jött, mert interjú után indult haza hogy meglátogassa a szüleit. Letámasztotta a bőröndöt egy sarokban, interjú végén meg elvitte. Semmi gond nincs ezzel. Ha a hátizsákot nem az asztal közepére hajítod fel interjú előtt, akkor senkit se fog érdekelni.
2019. júl. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!