Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A zokni szandál kombó miért...

A zokni szandál kombó miért gáz? Szerintem akik hordják, többség tudja, hogy gáz, de miért hordják ennek ellenére is?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Meséld el, miért "gáz"?
2019. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek akiknek izzad a lábuk, ez egy betegség és emiatt kénytelen felvenni zoknit a szandálhoz hogy az valamennyire felszívja az izzadást, a túlzott izzadás jelentkezik tenyerén, hónaljban illetve lábon. Ami nagyon kellemetlen.
2019. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem is praktikus lehet, mert a cipő ugye meleg, a szandálba meg nem izzad így bele a láb, és nem is lesz koszos a zokni miatt.
2019. júl. 7. 15:40
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Kidörzsöli a lábam a szandál anélkül. Különösen túraszandál esetén kell, ha tényleg túrázni megyek benne. Annyira nem érdekel, hogy ki mit gondol. Akinek nem tetszik, ne nézze.
2019. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
A legnagyobb hülyeségnek tartom, amikor közfelkiáltásra bemondják valamire, hogy "gáz".
2019. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, és még annyit fűznék hozzá, hogy aki így hordja és tudja azért viseli így mert leszharja azt amit anno egy fhasz kitalált hogy gáz zoknival.
2019. júl. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is a lábkidörzsölés elkerülése miatt húztam hozzá zoknit. Az értelmes indok nélkül hápogó emberek pedig magukról állítanak ki bizonyítványt.
2019. júl. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Egy facebookos cikknél látszik, kik szerint gáz. Csak nők röhögtek ezen, valamelyiknek még a zokni nélküli szandál is "gáz" férfiak lábán.

Az ilyeneknek valószínű fszfóbiájuk van.

2019. júl. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pl. a horgász azért veszi fel a zoknit, hogy ne csússzon a szandálba a lába a vízparton...
2019. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de magamon nem tetszik, én csak mezítláb hordom. F
2020. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!