Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci lany eskuvore milyen...

Duci lany eskuvore milyen ruhat vegyen fel?

Figyelt kérdés

Hivatalos vagyok egy eskuvore.

A fenekem eleg nagy, a combom is vastag, ahogy a vadlim is. A hasammal nincsen olyan nagy gond.

B kosaras melltartot gordok, azt hiszem 80ast, tehat a hatam is eleg szeles. Es sajnos a karom is eleg vastag.:D

En egy A vonalu szoknyara gomdoltam, az meg valahogy all is rajtam, mivel a fenekemhez kepest vekony a derekam.

Illetve egy lenge bluzra. Mondjuk sotetkekre, haromnegyedes ujjura, dekoltazs nelkulire, de valami elegansra.

A lenyeg, hogy nem akarom, hogy barmi is feszuljon rajtam(es szerintem ezzel nem csak magam ovom meg😂😂)

Szerintetek ez igy rendben van? Vagy nem allna jol? A "buggyosabb", lengebb felsotol nem hat majd meg nagyobbnak a felsotestem?

Koszonom a valaszokat!



2019. júl. 9. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenekre gondoltam:

[link]

[link]

[link]

[link]


Szerintem ezek nagyon szépek. :)

2019. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az A vonalú szoknyához nem megy a lenge felső. Szerintem vegyél átlapolt harangruhát, lehetőleg olyat, ami derékban megkötős vagy húzott. Olyasmik mint amiket #1 linkelt. Az ilyen típusú ruhák szép homokóra alakot csinálnak és kényelmesek.
2019. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra szavazok, amit az első válaszoló linkelt! Régebben én is néztem már olyasmiket (habár még valamiért sosem jutottam el odáig, hogy vegyek), szerintem nagyon szépek.
2019. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Feketét, fehéret, pirosat és bordót nem veszünk fel esküvőre, az ugye megvan?
2019. júl. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az atlapolt harangruhak nagyon tetszenek, koszonom az otletet!😊😊
2019. júl. 12. 00:37
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Bár nem én írtam, hogy fogyj le, de válaszolok rá értelmesen.

A kövérség rengeteg egészségügyi problémát hordoz magában. A saját egészséged miatt célszerű lefogyni.

De ha nekem nem hiszel, nézz utána ennek az interneten. Lehet, hogy most még látszólag egészséges vagy, de a szervezeted nem felejt. Plusz, ha még gyereket is fogsz szülni, utána meg méginkább nem lesz kedved lefogyni. A plusz kg-k meg csak halmazódnak.

Gondolom a nyári hőséget is nehezen birod.


Ráadásul hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon.

A betegség miatti hízás és fogyás külön kategóriát képvisel.

És nincs olyan, hogy valaki genetikailag kövér, max csak a hajlam van rá, de ha odafigyel az ember akkor nem hízik meg.


A te döntésed, hogy hogyan élsz. Tetteidért úgyis vállalnod kell a felelősséget.


1. válaszoló voltam

2019. júl. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kövér. Sportolok, tehát izmos vagyok.

Gyereket pedig nem fogok szülni. De ok

2019. aug. 19. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!