Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ekkorra divat most a...

Miért ekkorra divat most a szobapapucs utcai viselete? Tele vannak vele a cipőboltok. Szerintetek nem néz ki bénán?

Figyelt kérdés

2019. júl. 10. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Most ez a divat. Persze, elsőre fura volt, de mivel mindenki hirdja, így megszoktuk. Ez így működik. Emlékszem, amikor tizenéve először láttam egy csaj lábán színes, mintás gumicsizmát, szénné röhögtem magam rajta. Pedig akkor jött be a divatba, ő elsők között kezdte hordani, és mivel addig még sehol sem láttam olyat, viccesnek tűnt. Utána meg nekem is megtetszett.

Ez van most a papucsokkal is.

Nem mondható szépnek, csinosnak vagy előnyösnek, viszont divatos, és legalább jó kényelmes.

2019. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvencem a szőrös papucs :D Mindig is szerettem volna tudni, mi a célja ennek a lábbelinek és miért annyira népszerű...

Hogy miért ekkora divat? Gondolom valami Kardashian és társai féle "celeb" így ment ki utcára és a sok instalány elkezdte ezt követni így mindenki aki ebben a médiavilágban él, követni akarja ezt hogy menő legyen.

2019. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Divatnak divat, de extrém ízléstelen
2019. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Ja vannak ilyen emberek, mint az 1-es is, egyéniségük nincs, de még állandó véleményük sem, ugyanazon először röhög, aztán meg tetszik neki, de persze csak azért, mert sokan hordják, különben mégse.
2019. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szobapapucs alatt melyik modelleket érted? Pl Birkenstock papucsok?
2019. júl. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezen a nyáron ezek váltották föl a szőrös papucsokat. Tavaly még az volt a sláger a lányok körében, az idén talán három lányon láttam eddig.


Ezt a műanyagból készült papucsot viszont nagyon sokan hordják. Barátnőmnek is van pirosban és feketében is, mondjuk ő csak otthon a faluban hordja őket.

Azért viszont leb.....m amikor papucsban biciklizett.

2019. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!