Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha az osztállyal úgy beszéltük...

Ha az osztállyal úgy beszéltük meg, hogy színes ruhában fogunk keringőzni, nem pedig fehérben, akkor lehet fekete ruhát is felvenni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 16:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ezek szerint mindenki olyan színű ruhát vesz, amilyet akar?

Amúgy akkor szerintem lehet, a neked ez tetszik.

2010. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

ugh színes ruha..brrr... akkor simán lehet, h valaki narancssárgát vesz fel és mellette lesz mondjuk hupikék...:D

jól gondoljátok meg, mert nem mindegy, milyen színű ruha lesz mellettetek! a fekete meg túlzás...és végképp rontaná az összképet.

2010. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
hát én nem vennék fel de ha nkd ez tetszik akkor mért ne lehetne?? bár jobb ha ezt az oszttársaidtól kérdezed meg...
2010. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

hát még nem tudom, hogy megbeszéljük ki milyen színűben lesz, de ha nem táncolhatok feketében akkor nem fogok táncolni

az osztálytársaimat nem hinném, hogy érdekelné milyen színűben lennék

egy fekete ruha is lehet szép

2010. júl. 10. 16:19
 5/18 anonim ***** válasza:
most komolyan. azért keringőzöl, h felvehess egy nyomorult fekete ruhát? nemááár. keringőzni is egyszer fogsz ám a szalagavatódon! (mert ha jól sejtem, erről van szó) egyébként ha nem mennek bele, akkor válassz pl. sötétkéket stb... az szerintem még elegánsabb is, nem olyan gyászruha:)
2010. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

nem azért keringőzök, mert feketében akarok lenni, hanem mert a többiek rábeszéltek:(

nem szeretem az osztálytársaimat, ha kihagynám még nagyobb öröm lenne

2010. júl. 10. 16:50
 7/18 anonim ***** válasza:
akkor hagyd ki most, elég vacak tud lenni, ha át kell rendezni a táncrendet, mert valaki kilépett...
2010. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
oksi akkor nem táncolok, úgysincs semmi kedvem
2010. júl. 10. 19:18
 9/18 anonim ***** válasza:
sztem kár lenne kihagyni. ne butáskodj! ez egy életre szóló élmény. nem csak nkd, a családodnak is.
2010. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy bárkit érdekelne ha nem táncolnék
2010. júl. 11. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!