Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez a karóra, viselnéd...

Tetszik ez a karóra, viselnéd hétköznapokon?

Figyelt kérdés
Ezt az automata karórát szeretném megvenni. Ára 25000ft, nekem nagyon tetszik, de kíváncsi lennék mások véleményére is. Köszi. https://www.youtube.com/watch?v=9jilo5ym3Uo
2019. júl. 13. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, csúnya
2019. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem venném fel. Full gagyi, kamu orosz, kínai vacak.
2019. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt természetesen elfogadom, hogy nem tetszik! :) De nem kínai, hanem orosz, japán szerkezettel.
2019. júl. 13. 10:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszik egyáltalán. Az a sárga teszi a kinézetét valahogy gagyivá, akkor is, ha valójában maga az óra nem gagyi. Úgy néz ki, mint valami 3ezer forintos vásári vacak. Bocsi, nem megbántani akarlak, biztosan valamilyen különleges óra, de szerintem nem néz ki jól.
2019. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az óra nem különleges, annyi csak, hogy orosz, és automata. Szerintem a színe teszi egyedivé, kicsit különlegesebb mint egy fekete vagy fehér számlap. Persze ez az én véleményem, nyilván nem tetszhet mindenkinek, és nem is az számít leginkább. Azért jöjjön már valaki, akinek tetszik. :D
2019. júl. 13. 11:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig annyi mindent lehet kapni, ami nem fekete, meg fehér... mit tudom én, negyedik, ötödik órának elmenne egy sárga, de minden napra semmiképp nem hordanék egy színest.
2019. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Jajjdesok óra szakértő van itt hirtelen... Gondolom van otthon egy Daniel Wellington meg egy AppleWatch és egyből mindenki órásmester itt.

Most felszólalnék énis mint óraszerető, és nem 3 órám van otthon...


Ez az óra nem gagyi. Klasszik búváróra design. Színe miatt elég különleges. Nem mondom hogy vennék ilyet, mert a sárgát nem tudnám kombinálni. De Egy Daniel Klein, amit minden második 15 éves hülyegyerek hord, az százszor gagyibbnak hat mint ez. Az meg menő mi?

Annyi bajom lenne vele hogy orosz. Nem ismerem a márkát. Tehát minőségéről nem tudok nyilatkozni. A színével abszolút nincs gond.

Annyi, hogy elég korlátozottan tudod hordani. Értem ezt úgy, hogy elég spotos. Ezt egy inggel már nem venném fel.Konkrétan semmihez nem tudnám felvenni úgy, hogy passzoljon az outfitemhez. (Ez az én gondom)


Nem tudom, hogy a színe fogott-e meg, vagy az hogy orosz. Engem csak az zavarna, hogy nem ismerem a márkát. Ha ugyan erre az lenne írva hogy tudomisén "Seiko", máshogy viszonyulnék hozzá. De ez is az én bajom. A kinézettel szerintem semmi gond. Más ismertebb óragyártóknak is vannak hasonló modelljeik. Pl konkrétan a Seiko.


Ha tetszik, vedd meg. Plusz egy darab a gyűjteménybe.


Többi okoskodónak:

Rolexnél van pl. sötétzöld búváróra. Akkor az is gagyi mert zöld?...

2019. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves előző, személyes ízlésről és véleményről, pláne ebben a stílusban én tuti nem fogok veled vitatkozni, majd talán a többiek.
2019. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem egy csúcskategória, de gagyinak semmiképpen nem nevezhető. Igen, első sorban a színe fogott meg. Kicsit más mint a nagy átlag karóra. A legnagyobb problémám nekem is az, hogy nagyon meg kell válogatni azt, hogy mihez is veszem fel. Ez olyan, mikor beleszeretsz valamibe(kibe) első látásra. Megfogott. Azzal is tisztában voltam, hogy kapok hideget meleget majd egyaránt. Nem fog mindenkinek tetszeni, pont a színe miatt. Holnap elméletileg megjön, aztán meglátjuk használatban.
2019. júl. 15. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!