Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha haspólóba járok néha-néha...

Ha haspólóba járok néha-néha akkor r**ancosan öltözök, r**ancosan nézek ki?

Figyelt kérdés
Nem teszem ki a mellem, nem járok p*csa nadrágba,stb, csak néha haspólóba járok, akkor r*bisen nezek ki? (17/L)

2019. júl. 13. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem itt is az összhatás számít. Nem mindegy, hogy mivel veszed fel a haspólót. Mindent lehet ízléstelenül, r**ancosan hordani.
2019. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyitől nyilván nem leszel ri.ancos.
2019. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok múlik azzal mihez veszed fel. Egy egyszerű blúz is lehet rib.ancos ha jól körítik,de egy haspolot is lehet ártatlanul hordani.

Nekem is vannak haspólóim,általában magas dereku farmerhoz veszem fel,és nem kaptam még meg az R betűs szót sose.

2019. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, - képzeld el, maxiszoknyában, white tie öltözetben is lehet valaki r*b*s. Sokszor elgondolkodom ezen, amikor a különféle menő gálálákra öltözött celebek képeit nézem, - sokan pedig, akik normálisan felöltöztek, csak azért nem mehetnek be, mert “nem felelnek meg a dresscodenak” 😆.

Tudd, hogy r*b*s valaki nem szimplán az öltözékétől lesz, hanem főleg a viselkedésétől.

2019. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem
2019. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen.
2019. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!