Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok ilyen pólókat?...

Hol találok ilyen pólókat? 16/L Esetleg a férfi részlegen?

Figyelt kérdés

Utálok vásárolni és bevásárlóközpontokba járni. Úgyhogy szeretnék egy kis segítséget kérni, hol lenne érdemes kezdenem.:)

A bmi-m szerint pont túlsúlyos vagyok, ha egy fél kilót fogynék, már normál lennék:D

(De amúgy izmos vagyok valamennyire, tehát ne azt képzeljétek el, hogy mindjárt szétfolyok)


Olyan pólókat hordok, amik zártak, nagyon kicsi a kivágásuk, mivel csak sportmelltartót hordok esztétikai és kényelmi okokból. Nem testhezsimulók, de nem is zsákruhák, hisz azok is előnytelenül kövérnek mutatnak. Hosszban olyan fenék középig vagy alá érők.

M-es méretet hordok.

Voltam a Newyorkerbe, ott nem találtam megfelelőt. A férfi részlegen nem nagyon mertem nézelődni, illetve amiket láttam, azok mintában nagyon fiúsak voltak.

Melyik üzletekben lenne érdemes szétnéznem? Holnap kimegyek a piacra, hátha ott találok valamit, mert már nagyon el vagyok keseredve:')



2019. júl. 14. 01:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!