Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, srácok, ti milyen...

Fiúk, srácok, ti milyen ruhában érzitek magatokat nyáron szexinek, vonzónak?

Figyelt kérdés

2019. júl. 14. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok múlik az egyéni adottságokon, mit érdemes hangsúlyozni. Ha feltesszük, hogy meleg van, nekem:

Nyárias színvilágú slim-fit ing (kihívóbban kigombolva), alulról, ha lehet, sort.

Feszülős sötét póló (sima, vagy kissé szemtelen tartalommal), hozzá fekete sort.

Kis méretű szürke póló, szinte fakulttá nyúzott világos farmersort, régiesebb öv ("retró stramm pasi"-style).

2019. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy szexi vagyok, így teljesen mindegy mit veszek fel. Olyat, amiben jól érzem magam.
2019. júl. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vékony alkat vagyok, és nekem bejön a feszülős skinny farmer, skinny rövidnadrág/short, és a feszülős pólók. Mivel vékony vagyok, nekem ezek jól állnak sokak szerint. :)
2019. júl. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elozo ha van rajtad izom akkor nez ki jol ha csak siman vekony vagy az ugy szerintem felejtos.

Kerdesre valaszolva en is feszulos poloba lehetoleg markas ( Armani, Boss, Ralph Lauren), feszulos rovidnadrag

2019. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!