Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A hamis kanken táska nagyon...

A hamis kanken táska nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Minőségre milyen? Nem kényelmetlen? (Olyan irjon aki már látott eloben/ vett/ vagy probalt ki hamisat)

2019. júl. 14. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem hinnem, hogy nagyon rossz lenne, viszont az altalaban meglatszik, ha hamis, es szerintem eleg gaz.

Vannak olcsobban is nagyon jo taskak, szerintem inkabb valogass azok kozul, 10 ezer korul/alatt mar siman talalsz markasat is :)

2019. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Nekem volt copy, 21000 volt egy kicsi és egy normál együtt, szettben. Nem vettem észre érdemi különbséget az eredetihez képest, strapabíró volt, nem kopott a színe (korallos rózsaszín volt).
2019. júl. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Most komolyan? Hamisat veszel egy táskából, ami abszolút nem horror áron van?

Szerintem 30 ezerért kapsz ilyet...


Felejts el a hamisat. Bele őrülnék, ha tudnám hogy egy hamis táska van az oldalamon. Még akkor is ha 100%-ban olyan mint az eredeti. Én tudom hogy nem az. Ne másoknak vedd ezeket a dolgokat. Ne másoknak akarj tetszelegni, meg megmutatni hogy dee bizony van itt pénz.

Magadnak vedd a márkát. Hogy birtokold. Ha meg nincs rá pénzed, akkor ne vedd. Ilyen egyszerű.

Nekem sincs pénzem Maseratira autóra, még sem keresek belőle kamut. (Pedig biztos van)

2019. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Igen nagyon rossz.

Szerintem gàz hamis dolgot hordani.

A màrkàt tàmogasd, ne az éhbérért dolgozó szegény emberek àltal megvarrt hamis táskát.

2019. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
A neten egy csomó oldalon meg lehet nézni, hogy a világmárkák koppintásai miben különböznek az eredetitől. Szerintem nagyon ciki lenne ha tök véletlenül pont egy ismerősöd látna egy ilyen cikket, és felismerné a te táskádon, a hamis jellegeket. Én nem kockáztatnék. Amúgy sem a külvilágnak akarok öltözködni, hanem magamnak. És én tudnám, hogy hamisított kacat van rajtam, nem érezném jól magam. Inkább még gyűjts, és vegyél eredetit!
2019. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 qborka ***** válasza:

Vannak világmárkák, amike éhbérért varratnak, hanem az összes ilyen :(


Azt vallom én is, hogy inkább egy noname mint egy hamisítvány, legyen az bármi.

2019. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem másoknak öltözik az ember, kit érdekel ha egy ismerős felismeri hogy hamis a táska? Mégis másoknak oltozunk?

Csak mellékesen....

2019. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia

Biztos nem aktuális már,de igen rossz

Én is régóta szerettem volna kanken táskát de nem azért mert "menő" vagy mi hanem azért mert újrahasznosított,persze biztos van más táska is ami az de nekem ez tetszett és úgy tudom hogy a táska maga is újrahasznosítható a későbbiekben..és spóroltam rá,vettem egyet.Mellékesen egyetértek az előttem válaszolókkal.

2020. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!