Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet Adidas NMD R1...

Hogyan lehet Adidas NMD R1 cipőt tisztítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. két hónapja van meg egy fehér, Adidas nmd r1 cipőm, és nem találtam semmilyen egyértelmű leírást a szövet rész tisztításával kapcsolatban, így az lenne a kérdésem, hogy Ti hogyan tisztítjátok az ilyen cipőtöket?

Erről a cipőről lenne szó pontosan:

[link]

Előre is köszi a válaszokat! (A Boost rész tisztításával semmi probléma, de a szövet része szinte már teljesen beszürkült.)



2019. júl. 15. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán mosógépben alacsony hőfokon kímélő programmal. A fűzőt ki szoktam venni és azt kézzel átöblítem, habár láttam neten olyan tanácsot ahol vhogy a cipő köré fűzték a mosáshoz de azt nem próbáltam.
2019. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Juuuj nagyon szépen köszönöm! Ettől akkor nem megy össze a cipő, ugye?
2019. júl. 15. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb ha beleteszed egy cipő mosó zsákba előtte,vagy legalább egy párnahuzatba.Semmi baja nem lesz amúgy.
2019. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2019. júl. 16. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!