Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok 180cm felett. Könnyen...

Lányok 180cm felett. Könnyen találtok ruhát/cipőt magatoknak?

Figyelt kérdés
én ráadásul vékony vagyok a ruhák többségéhez (bár lehet, hogy ez még változik, 18 vagyok) alig találok olyat, ami jó rám. Nincs valami ötletetek, hogy hol keressek?

2019. júl. 15. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Viszonylag nehéz.

Én sose talàlok jó nadràgot magamra.

A derekam keskeny, a csipőm és a fenekem nagyobb, viszont a làbaim hosszúak és vékonyak. Ami jó fenékben, az lötyög a lábszáramon. Na és persze a hossza.

Mindegyikből kint a bokàm.

A kabàtok,műbördzsekik mindig rövidek ràm és kint van a csuklóm belőlük.

Illetve nagyon sok deréknàl húzott ruha hülyén àll rajtam, mert rossz a szabàsa, és mivel magas vagyok, ezért rosst helyen van a szűkítés.

Cipőkkel nics bajom. 40-41 cipőt mindenhol szoktam találni.

2019. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Gatya általában bokalengő volt, de a takkóban szoktam találni magamra valót, szóval ott vásárolok mostanában. Pulcsikkal-hosszú ujjúakkal nem állok hadilábon, mindig találok jókat. A lábméretem 41-es, kevés olyan cipő van, amiből nincs a méretemben, így az sem okoz problémát.

A h&m-ben voltak régebben nagyon jó nacik, nem tudom, hogy most is vannak-e még azok a fajták. A takkót mindenképpen próbáld meg, nekem bejött, illetve ha nagyon ki van már a tököd az egésszel, késő őszig hordhatsz vastag harisnyával egyberuhát, szoknyát.. (Volt időszakom, amikor azt csináltam kínomban)

Én 184 cm vagyok,22N.

2019. júl. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 181 cm vagyok és 56 kiló, nem egyszerű a ruhavásárlás... A H&M-ben néha találok jó nadrágot, mert vannak olyan méretek is, hogy pl 28/34, stb, szerintem egy ilyesmi méretű nadrág jó lehet rád, derékban nem túl bő, de hosszú viszonylag. Néha még 32es hosszúságú nacit is veszek, kicsit rövid, de úgyis a bokáig érő farmerek a divatosak mostanában:D Csak sajnos épp ezért sok gatyát eredetileg bokanadrágnak terveznek,ezek nekem a normál méretezésnél kb a lábszáram közepéig érnek.

Ha pedig nem csak farmerban gondolkodsz, szintén a H&M-ben vannak ilyen laza,bő nacik,lenge anyagból, most vettem egyet, 34es, és elég hosszú:) Persze ki kell fogni ezek közül is a hosszú fajtákat, ezekből van a kevesebb, de vannak:D. Tapasztalataim szerint a Zarában, Bershkában, New Yorkerben alacsony lányokra tervezik a nadrágokat.

Még az Orsayban nézz körül, 36-os a méretem ebben a boltban a farmerek terén. Jó minőségűek, és hosszú a száruk, derékban se bő nekem.

Néha a szoknyákkal vagyok még gondban, a hosszú combjaim miatt, a mini szoknya túl mini, pedig olyan szépek vannak:D

Hosszúújjú felsőkkel is akadnak néha problémáim, az Orsayban szoktam vásárolni, pulcsit meg a H&M-ben, C&A-ben, Stradivariusban stb is találok általában.

Cipőt mindenhol találok, 40es lábam van.

17/L

2019. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Online leginkább (asos Tall kollekció)

Vagy ha nem sajnálod rá a pénzt, Facebookon van egy Magas nők csoportja, benne Márti saját márkája a Pink Swan, készít kizárólag magas (180cm feletti) nőknek ruhákat minden méretben. Az én pénztárcámnak drága.

2019. dec. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!