Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A yeezynek milyen a méretezése?

A yeezynek milyen a méretezése?

Figyelt kérdés

Gondolkodom, hogy vegyek egyet, de mivel boltban nincs, nem tudom felpróbálni. Akitől venném meg messze lakik, és oké, hogy a belső talphosszát megmondja, de semmire se jó nekem. Van olyan Adidas cipő amiből nagyobb kell a lábamra, van amiből kisebb.

Aki jártas a témában tud segíteni? 39-es lábra 40-es jó? Vagy 8-as?



2019. júl. 16. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugye a Yeezy esetében is ezt az elég idióta 2/3-os méretlépcsőt használja az Adidas, azaz például van 42-es, de nincs 41 1/2-es, meg 42 1/2-es sem, csak 41 1/3-os, meg 42 2/3-os...stb. Egyébként szerintem tts, vagy kicsit tts +, azaz felfelé tér el a rendes méretezéstől, kinek milyen formájú a lábfeje, hogy érzi. Ezen logika mentén a 40 2/3-os szerintem óriási lenne rád, de még a 40-es is, a következő meg a 39 1/3-os, ha jól számolok. 39-es lábra véleményem szerint ez lenne a megfelelő.
2019. júl. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!